ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

پشتیبانی از فیسبوک مسنجر برای ویندوز موبایل 8 و 8.1 متوقف می شود

بعد از آن که آبان ماه سال گذشته مایکروسافت پشتیبانی از پلتفرم اسکایپ را برای حدود 85 درصد از تلفن های هوشمند مبتنی بر ویندوز متوقف کرد، نوبت به فیسبوک رسیده تا نقطه تاریک دیگری ...

بعد از آن که آبان ماه سال گذشته مایکروسافت پشتیبانی از پلتفرم اسکایپ را برای حدود 85 درصد از تلفن های هوشمند مبتنی بر ویندوز متوقف کرد، نوبت به فیسبوک رسیده تا نقطه تاریک دیگری را برای سیستم عامل موبایلی ردموندی ها رقم بزند.

فیسبوک طی روزهای گذشته ایمیل هایی برای کاربران اپلیکیشن «مسنجر» در سیستم عامل های ویندوز 8 و ویندوز 8.1 موبایل ارسال کرده با این نظر که پشتیبانی از خدمات آنها تا پایان ماه مارس (یازدهم فروردین) پایان می یابد.

همانطور که احتمالاً مطلع هستید چنین تصمیمی چندان هم دور از انتظار نیست، چراکه در حال حاضر سیستم عامل مایکروسافت کمترین میزان سهم در بازار رقابتی تلفن های هوشمند را داشته و تقریباً خود ردموندی ها نیز تسلیم شده اند.

از طرفی اغلب موبایل های اخیر مبتنی بر ویندوز 10 موبایل بوده اند (که پشتیبانی از آنها فعلاً ادامه دارد) و شاید تعداد کاربران ویندوز 8 موبایل در جهان حتی به پنج رقم نرسد.

از اینکه اپلیکیشن مسنجر فیسبوک را انتخاب کردید متشکریم؛ متاسفانه مجبور هستیم به شما خبر دهیم که پشتیبانی از این نرم افزار تا پایان ماه مارس متوقف خواهد شد و دیگر قادر نخواهید بود پیام دریافت یا ارسال کنید. برای ادامه این روند پیشنهاد می کنیم از اپلیکیشن رسمی فیسبوک استفاده کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی