یک باگ دیگر سبب تاخیر مجدد در عرضه اندروید ویر ۲ شد

یک باگ دیگر سبب تاخیر مجدد در عرضه اندروید ویر ۲ شد

حدود یک سال قبل بود که گوگل در خلال کنفرانس توسعه دهندگان خود از نسخه جدید سیستم عامل اندروید ویر ۲ برای ساعت های هوشمند رونمایی کرد. ابتدا تصور می شد که پاییز ۲۰۱۶ شاهد عرضه عمومی این محصول نرم افزاری باشیم برای تمام ساعت های پشتیبانی کننده باشیم، اما به دلایل مختلف این رویداد تا امروز به تاخیر افتاده است. حال به نظر می رسد یک باگ تازه باز هم تاریخ عرضه سراسری اندروید ویر ۲ را تغییر دهد.

یکی از سخنگویان گوگل در این باره می گوید: «ما عرضه این آپدیت برای ساعت هایی چون Q Founder فاسیل، اسمارت اَوت دور کاسیو و محصول جدید Tag Heuer را آغاز کرده ایم، اما به دلیل بروز یک باگ پیش بینی نشده در تست های نهایی، انتشار آپدیت برای سایر ساعت ها با تاخیر همراه خواهد بود.»

ساعت های «ال جی واچ استایل» و «ال جی واچ اسپورت» اولین محصولاتی بودند که از نسخه تازه سیستم عامل اندروید برای ابزارهای پوشیدنی بهره مند شدند. گوگل همان زمان اعلام کرد که در طی «هفته های آینده» این آپدیت در دسترس سایر پوشیدنی های هوشمند قرار خواهد گرفت، اما این شرکت هرگز تاریخ مشخصی را برای این منظور اعلام نکرد.

بنابراین باید گفت که عملاً گوگل تا امروز خلاف وعده های خود عمل نکرده، بلکه تنها وقت بیشتری را برای رفع تمام ایرادات در نظر گرفته است. این شرکت حتی مشخص نکرده که باگ جدید چه زمانی رفع خواهد شد، بنابراین مالکین ساعت های دریافت کننده این آپدیت چاره ای جز انتظار نخواهند داشت.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato