ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

پایانی بر یک نام بزرگ؛ ادغام دو شرکت AOL و یاهو تحت عنوان کمپانی Oath

فصل بعدی در تاریخ پر ماجرا و عجیب و غریب یاهو یک تغییر بسیار بزرگ در نام این کمپانی است. اخیراً گزارش هایی در وبسایت Business Insider منتشر شد که به این اتفاق بزرگ اشاره ...

حسام الدین جعفری
نوشته شده توسط حسام الدین جعفری | ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۹:۳۰

فصل بعدی در تاریخ پر ماجرا و عجیب و غریب یاهو یک تغییر بسیار بزرگ در نام این کمپانی است.

اخیراً گزارش هایی در وبسایت Business Insider منتشر شد که به این اتفاق بزرگ اشاره می کرد اما این خبر پس از توییت «تیم آرمسترانگ»، مدیر عامل AOL، مورد تأیید قرار گرفت و حالا سرانجام پس از گذشت ماه ها ورایزن کنترل دارایی های وب یاهو را در دست خواهد گرفت و آنها را با نامی جدید ارائه خواهد کرد.

علاوه بر آن در توییت آرمسترانگ نام شرکت جدیدی با عنوان Oath به چشم می خورد که قرار است ادغامی از یاهو و AOL باشد. اگر همه چیز طبق برنامه ریزی های انجام شده پیش رود، احتمالاً از زمان نهایی شدن آن به بعد به هنگام چک کردن ایمیل ها و خبرهای یاهو، دیگر نامی از این کمپانی به چشم نخواهد خورد و Oath جایگزین آن می شود.

گفتنی است یاهو از اظهار نظر در مورد خبر ادغام و تغییر برند شرکت خودداری کرده اما از طرف دیگر AOL با انتشار بیانیه ای کوتاه، تابستان سال جاری را به عنوان تاریخ اجرایی شدن این اتفاق بزرگ عنوان کرده است.

لازم به ذکر است طبق ادعای منابع خبری آگاه خانم «ماریسا میر»، مدیر عامل کنونی یاهو، در کمپانی Oath سمتی نخواهد داشت و حال می بایست دید که آیا ورایزن و شرکت زیر مجموعه اش، دارایی ها و پاداش های «میر» را که رقمی در حدود ده ها میلیون دلار است به صورت کامل پرداخت خواهند کرد یا خیر.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Rooz5eh
    Rooz5eh | ۱۵ فروردین ۱۳۹۶

    خداوكيلى پاداش چيو بايد. به اين مريسا مير بدن؟اينك همه ى اكانتاى كمپانى هك شد نكنه؟

مطالب پیشنهادی