موبایل گوگل پیکسل 2 پلاس در وب سایت توسعه دهندگان اندروید مشاهده شد

موبایل گوگل پیکسل 2 پلاس در وب سایت توسعه دهندگان اندروید مشاهده شد

هنوز فاصله زیادی تا موعد احتمالی معرفی و عرضه نسل دوم موبایل های پرچمدار پیکسل باقی مانده، اما این روزها خبرها و گمانه هایی هستند که هر چند وقت یک بار در سطح اینترنت منتشر می شوند.

اواخر سال گذشته در دیجیاتو خواندید که کمپانی گوگل مشابه با روال پیشین خودش موبایل های نسل جدید پیکسل را نیز به احتمال زیاد با عناوین رمزی آبزیان و ماهی ها می خواند.

همانطور که گفته شد پیکسل و پیکسل اکس ال سال ۲۰۱۶ به ترتیب «نیزه ماهی» و «بادبان ماهی» نام داشتند و پیش بینی می شود نام رموز نسل دوم به ترتیب «ماهی دیواربین» و «اردک ماهی زشت» باشند.

پیش از این اطلاعاتی منتسب به ماهی دیواربین که به عبارتی همان «پیکسل ۲» است در پایگاه رسمی «پروژه متن باز اندروید» دیده شده بود؛ اما حالا چند دقیقه ای است که شاهد حضور Muskie اردک ماهی زشت یا «پیکسل ۲ پلاس» نیز هستیم.

جزئیات مناسبی در این پایگاه دیده نمی شود، اما با مروری بر شایعات می توان گفت به احتمال زیاد سازنده نسل جدید موبایل های گوگل همانند سال قبل HTC خواهد بود.

از طرفی گفته می شود شرکت های ال جی، کولپد، TCL و باز هم HTC در تلاشند تا مناقصه ی ساخت پیکسل های سال ۲۰۱۸ میلادی گوگل را ببرند. اگر مشتاق آشنایی بیشتر با پرچمداران آتی مانتن ویویی هستید، احتمالاً می بایست مدت بیشتری انتظار بکشید.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato