ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

نقص در موبایل های پیکسل گوگل
تکنولوژی

موبایل گوگل پیکسل 2 پلاس در وب سایت توسعه دهندگان اندروید مشاهده شد

هنوز فاصله زیادی تا موعد احتمالی معرفی و عرضه نسل دوم موبایل های پرچمدار پیکسل باقی مانده، اما این روزها خبرها و گمانه هایی هستند که هر چند وقت یک بار در سطح اینترنت منتشر ...

حسین آدینه
نوشته شده توسط حسین آدینه | ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۹:۱۵

هنوز فاصله زیادی تا موعد احتمالی معرفی و عرضه نسل دوم موبایل های پرچمدار پیکسل باقی مانده، اما این روزها خبرها و گمانه هایی هستند که هر چند وقت یک بار در سطح اینترنت منتشر می شوند.

اواخر سال گذشته در دیجیاتو خواندید که کمپانی گوگل مشابه با روال پیشین خودش موبایل های نسل جدید پیکسل را نیز به احتمال زیاد با عناوین رمزی آبزیان و ماهی ها می خواند.

همانطور که گفته شد پیکسل و پیکسل اکس ال سال 2016 به ترتیب «نیزه ماهی» و «بادبان ماهی» نام داشتند و پیش بینی می شود نام رموز نسل دوم به ترتیب «ماهی دیواربین» و «اردک ماهی زشت» باشند.

پیش از این اطلاعاتی منتسب به ماهی دیواربین که به عبارتی همان «پیکسل 2» است در پایگاه رسمی «پروژه متن باز اندروید» دیده شده بود؛ اما حالا چند دقیقه ای است که شاهد حضور Muskie اردک ماهی زشت یا «پیکسل 2 پلاس» نیز هستیم.

جزئیات مناسبی در این پایگاه دیده نمی شود، اما با مروری بر شایعات می توان گفت به احتمال زیاد سازنده نسل جدید موبایل های گوگل همانند سال قبل HTC خواهد بود.

از طرفی گفته می شود شرکت های ال جی، کولپد، TCL و باز هم HTC در تلاشند تا مناقصه ی ساخت پیکسل های سال 2018 میلادی گوگل را ببرند. اگر مشتاق آشنایی بیشتر با پرچمداران آتی مانتن ویویی هستید، احتمالاً می بایست مدت بیشتری انتظار بکشید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • آرمان گلزار
    آرمان گلزار | ۱۷ فروردین ۱۳۹۶

    بدرک

مطالب پیشنهادی