سامسونگ از احتمال کسب بیشترین درآمد طی چهار سال گذشته خبر می دهد

سامسونگ از احتمال کسب بیشترین درآمد طی چهار سال گذشته خبر می دهد

بعد از گمانه زنی درباره عملکرد سامسونگ طی سه ماهه دوم سال جاری میلادی، آن هم در حالی که فروش گلکسی نوت ۷ متوقف شده و تا پیش از عرضه گلکسی اس ۸، موبایل های سال گذشته، یعنی گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج تنها پرچمداران کمپانی کره ای در بازار هستند، به نظر می رسد که شرایط از دید سامسونگ چندان هم بد نیست و به زودی باید منتظر انتشار گزارشی مالی رکوردشکنانه ای از سوی آن باشیم.

سامسونگ اخیراً به پیش بینی میزان درآمد در سه ماهه نخست سال جاری میلادی پرداخته و و به نظر می رسد تجارت چیپست، سود کلانی برای کره ای ها به ارمغان آورده باشد.

به نظر می رسد تجارت چیپست، سود کلانی برای کره ای ها به ارمغان آورده باشد

سامسونگ پیش بینی کرده که سود عملیاتی در سه ماهه نخست ۲۰۱۷ (یعنی از ژانویه تا مارس) معادل ۸.۸ میلیارد دلار خواهد بود که در این صورت، بهترین سه ماهه سامسونگ در چهار سال اخیر به شمار می رود. البته برای انتشار جزییات دقیق تر باید نزدیک به دو هفته منتظر ماند تا سامسونگ به صورت دسته بندی شده، عملکرد هر واحدش را در گزارش مالی خود اعلام کند.

سامسونگ به صورت دقیق پیش بینی کرده فروشی بین ۴۹ الی ۵۱ تریلیون وون (معادل ۴۴.۹ میلیارد دلار) خواهد داشت و سود عملیاتی به ۹.۸ الی ۱۰ تریلیون وون (یا ۸.۸ میلیارد دلار) خواهد رسید. اگر تاریخ یکبار دیگر تکرار شود، آمار تخمینی سامسونگ کاملاً درست بوده و تفاوت چندانی با آمار نهایی نخواهد داشت.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato