تقاضای بالا برای پرچمدار سامسونگ در آمریکا؛ اس 8 پلاس مشکی رنگ، محبوب ترین مدل

تقاضای بالا برای پرچمدار سامسونگ در آمریکا؛ اس 8 پلاس مشکی رنگ، محبوب ترین مدل

بنابر تاییدیه رسمی کمپانی سامسونگ، دو موبایل گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس با استقبال خوبی در ایالات متحده مواجه شده اند؛ یعنی در منطقه ای که خانواده پرچمدار سامسونگ، از اواخر ماه مارس سال جاری میلادی برای پیش فروش در دسترس قرار گرفته.

درست مانند همین آمار در کشور کره جنوبی، میزان پیش خریدهای گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس، از خانواده گلکسی اس ۷ سال گذشته پیشی گرفته و سامسونگ با «رشد قدرتمند دو رقمی» از نظر تعداد پیش فروش ها مواجه گشته است؛ و این موفقیت در حالی حاصل شده که اس ۸ و اس ۸ پلاس، اندکی از اعضای پیشین خانواده گلکسی اس گران قیمت تر هستند.

سامسونگ می گوید که اکثریت غالب مشتریان، گلکسی اس ۸ پلاس را ترجیح می دهند

سامسونگ می گوید که اکثریت غالب مشتریان، گلکسی اس ۸ پلاس را ترجیح می دهند. این یعنی مدل ۶.۲ اینچی توانسته از منظر محبوبیت، گوی رقابت را از برادر کوچکتر ۵.۸ اینچی خود برباید. از سوی دیگر، رنگ «مشکی نیمه شب» اس ۸، بیشترین محبوبیت را در ایالات متحده یافته و رنگ های خاکستری و نقره ای، از محبوبیت کمتری برخوردار هستند.

در حال حاضر، سامسونگ تعداد دقیق واحدهای پیش خرید شده گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس را به اشتراک نگذاشته، اما احتمالاً طی هفته های آتی و پس از عرضه بین المللی این دو دستگاه، می توان منتظر انتشار گزارش های دقیق تر در این زمینه بود. در هر حال، پر واضح است که خانواده گلکسی اس ۸ از همین حالا توانسته توجه مشتریان آمریکایی و دیگر مشتریان اقصی نقاط جهان را به خود جلب کند و احتمالاً باید منتظر رکوردشکنی های تازه ای از سوی سامسونگ باشیم.

نظرات ۱۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato