رکوردشکنی خانواده گلکسی اس 8 از نظر میزان پیش فروش در خاک کره

رکوردشکنی خانواده گلکسی اس 8 از نظر میزان پیش فروش در خاک کره

گذشته از مشکل باتری، موبایل گلکسی نوت ۷ سامسونگ، پرچمداری بسیار قدرتمند و محبوب بود که توانست رکورد پیش فروش موبایل های هوشمند کمپانی کره ای را در خاک این کشور بشکند. اما به نظر می رسد با وجود مشکلات پرچمدار قبلی سامسونگ که برای بسیاری دردسرساز شد، خانواده گلکسی اس ۸ توانسته یک بار دیگر اعتماد مردم را جلب کرده و این رکورد را جا به جا نماید.

به گفته منابع نزدیک به سامسونگ، تا روز یکشنبه اخیر، بالغ بر ۵۵۰ هزار واحد از موبایل های گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس در کره جنوبی پیش خرید شده اند؛ یعنی تنها دو روز بعد از آغاز پیش فروش این دو دستگاه. این آمار، تا ۱۵۰ هزار واحد از نوت ۷ بیشتر به حساب می آید و البته میزان پیش خرید گلکسی اس ۷ را تا ۵.۵ برابر افزایش داده است.

بدون شک این موضوع نشان می دهد که تقاضای بی سابقه ای برای خانواده گلکسی اس ۸ وجود دارد و خرده فروشی های مختلف هم با میزان خیره کننده ای از پیش خریدها مواجه شده اند. لازم به ذکر است که کمپین های تبلیغاتی وسیع سه اپراتور مخابراتی کره جنوبی نیز در افزایش هرچه بیشتر پیش خریدها بی تاثیر نبوده.

با این همه باید در نظر داشت که  عملکرد کم نظیر گلکسی اس ۸ در کره جنوبی، لزوماً موفقیت پرچمداران تازه سامسونگ را در دیگر بازارها، خصوصاً بازار غرب تضمین نمی کند. فعلاً باید منتظر ماند و دید که گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس، از روز ۲۱ آوریل (۱ اردیبهشت ماه) و عرضه در بازار بین المللی چه عملکردی از خود به جای خواهند گذاشت.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato