گوگل و عرضه ابزار «AutoDraw» برای تبدیل خط خطی های ناشیانه به نقاشی [تماشا کنید]

گوگل و عرضه ابزار «AutoDraw» برای تبدیل خط خطی های ناشیانه به نقاشی [تماشا کنید]

گوگل امروز با عرضه یک ابزار مبتنی بر وب با نام «اتو دراو» (AutoDraw) قصد دارد تا شما را با شخصیت «پیکاسو» درونی تان بیشتر آشنا کند!

گفتنی است بر اساس اعلام گوگل، ابزار «اتو دراو» قادر است خط خطی های شما را به یک اثر هنری تبدیل کند اما اثری که مسلماً فاصله بسیار زیادی با نقاشی های حرفه ای خواهد داشت

ابزار مورد اشاره به صورت رایگان و از طریق هر موبایل، کامپیوتر و تبلتی در دسترس علاقه مندان به آن خواهد بود و کار با آن هم بسیار ساده است. تنها کافی است بهترین تصویری را که می توانید از جسم مورد نظرتان رسم کنید که می تواند حتی یک کیک هم باشد، سپس «اتو دراو» به صورت خودکار آن را به کیکی با ظاهر بهتر که توسط یک هنرمند نقاشی شده تبدیل می کند.

«اتو درایو» یک ابزار مبتنی بر وب است و روی هر موبایل، کامپیوتر و تبلتی قابل استفاده است
لازم به ذکر است «AutoDraw» از فناوری مشابهی با نرم افزار «کویک دراو» بهره می برد که پیشتر توسط گوگل عرضه شده است. «QuickDraw» یک بازی کوچک بوده که به شما می گوید چه جسمی را رسم کنید، مثلاً یک قارچ و یا یک ساحل و شما می بایست در کمتر از بیست ثانیه بهترین تلاش خود را کنید و این ابزار از طریق هوش مصنوعی خود قادر است تشخیص دهد که آیا نقاشی شما مرتبط است یا خیر.

اما «اتو دراو» ابزاری خلاقانه تر بوده و به کاربر امکان ساخت کتاب ها و پوسترهای رنگارنگ را هم می دهد. با این حال هر دو نرم افزار یاد شده با هدف یادگیری شبکه های عصبی برای تشخیص ترسیمات کاربر توسعه یافته اند.

ناگفته نماند اهالی مانتین ویو اعلام کرده اند که «اتو دراو» هم اکنون قادر است صدها نقاشی رسم شده را تشخیص دهد و این کمپانی در نظر دارد تا در آینده قابلیت های بیشتری را بدان بیفزاید.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato