انتشار رندرهایی از Moto Z2 Force؛ حضور مجدد موتو مادها و بازگشت جک هدفون

انتشار رندرهایی از Moto Z2 Force؛ حضور مجدد موتو مادها و بازگشت جک هدفون

تقریباً یک سال از رونمایی موبایل های Moto Z و Moto Z Force به دست لنوو می گذرد و حالا می بایست کم کم جایگزین آنها معرفی شوند. همانطور که پیشتر در دیجیاتو خواندید تلفن های همراه امسال لنوو، Moto Z2 و Moto Z2 Force نام داشته و حالا رندرهایی از مدل اخیر توسط OnLeaks منتشر شده که زیبایی آنها را به تصویر کشیده است.

Moto Z2 Force از دوربین دوگانه و سنسور تشخیص اثر انگشت با طراحی جدید بهره می برد

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، Moto Z2 از منظر طراحی شباهت هایی با نسل گذشته خود داشته و می توان در پنل پشتی، پین های مربوط به اتصال موتو مودها را تماشا کرد که خبر خوبی برای طرفداران این برند است.

از طرف دیگر نیز تفاوت هایی و بهبودهایی به چشم می خورد که از این میان می توان به بازگشت جک ورودی هدفون ۳.۵ میلی متری اشاره کرد که در نسل گذشته حذف شده بود. همچنین نوارهای بالا و پایین به کار رفته در موبایل های نسل حاضر لنوو که مکانی برای ورود و خروج سیگنال های رادیویی هستند، حالا در Moto Z2 Force جای خود را به نواری داده اند که دور تا دور این اسمارت فون را فرا گرفته است.

علاوه بر آن در پنل پشتی Moto Z2 Force شاهد حضور یک ماژول دوربین دوگانه هستیم و در پنل جلویی نیز تغییراتی مانند فلش LED دوگانه و سنسور اثر انگشت با ظاهری جدید را می توان مشاهده کرد. همچنین انتظار می رود گجت مورد بحث دارای ضخامتی ۵.۹۹ میلی متری باشد که نسبت به ضخامت ۷ میلی متری در نسل حاضر، بهبودی چشمگیر خواهد بود.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato