توصیفات رؤیایی از آیفون 8 سبب افزایش ارزش سهام اپل شده است

توصیفات رؤیایی از آیفون 8 سبب افزایش ارزش سهام اپل شده است

توصیفات رؤیایی از آیفون 8 سبب افزایش ارزش سهام اپل شده است

مسلماً آیفون ۸ یک موبایل هوشمند بسیار پیشرفته و عالی خواهد بود. با پیشرفت هایی که در چند سال اخیر در حوزه فناوری صورت گرفته و نمایشگرهای بدون حاشیه و عاری از هرگونه دکمه فیزیکی را تقریباً به واقعیت تبدیل شده اند. اما کنترل شایعات و توقعات کاربران از آیفون جدید اپل کم کم دارد از دست خارج می شود.

گفتنی است بر اساس گزارشی که وبسایت MarketWatch منتشر کرده، مؤسسه «کردیت سوئیس» قیمت هدف خود برای سهام اپل را افزایش داده و آن را به رقم ۱۷۰ دلار رسانده است. این در حالی است که امروز سهام اپل با قیمت ۱۴۱ دلار داد و ستد می شود. علاوه بر آن «RBC Capital Markets» هم تخمین خود در این هفته از ۱۵۵ دلار بالاتر برده و آن را روی ۱۵۷ دلار بسته است.

مؤسسه «کردیت سوئیس» قیمت هدف سهام اپل را به ۱۷۰ دلار رسانده در حالی که امروز با قیمت ۱۴۱ دلار داد و ستد می شود
اما لازم به ذکر است ارزش کنونی سهام اپل و این تخمین های بی اساس تنها بر پایه حضور معجزه آسای آیفون ۸ است. بدین شکل که سهام اپل در ماه آبان سال گذشته و تنها کمی پس از عرضه آیفون ۷، ۱۱۵ دلار قیمت داشت و هم اکنون رسیدن به ارزش ۱۴۱ دلاری آن هم بدون وقوع اتفاقی خاص، نشان از تأثیر شایعات مربوط به تلفن همراه اسرار آمیز کوپرتینویی هاست.

ناگفته نماند گزارش ها حاکی از آن هستند که آیفون ۸ یا آیفون ادیشن دارای نمایشگر بدون حاشیه اولد و حسگر اثر انگشت تعبیه شده درون آن است و علاوه بر آن انتظار می رود که شاهد دوربین دوگانه عمودی و دوربین ثانویه سه بعدی برای تشخیص چهره باشیم.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل