انتظار بالا از گلکسی اس 8؛ فروشی 50 میلیون واحدی در سال 2017

فروش گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس در سراسر جهان آغاز شده و از همین سو، یکی از تحلیلگران موسسه Yuanta Securities می گوید که سامسونگ می تواند تا انتهای سال ۲۰۱۷ بیش از ۵۰.۴ میلیون پرچمدار بفروشد.

لی جائه-یون در نامه ای به همکاران خود نوشت که انتظار دارد گلکسی اس ۸ پلاس عمده فروش را تجربه کند و مدل معمولی فروش کمتری داشته باشد. علت این مسئله، افزایش تعداد کاربرانی است که محتوای ویدیویی روی موبایل خود می بینند یا بازی روی موبایلشان انجام می دهند.

گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس تقریبا هیچ تفاوت فاحشی به جز نمایشگر ندارند.

بنا به گفته آقای لی، گلکسی اس ۸ پلاس در حدود ۲۷.۱ میلیون واحد فروش خواهد داشت که ۵۳.۹ درصد کل فروش پرچمداران امسال سامسونگ را شامل می شود. گلکسی اس ۸ هم با فروشی ۲۳.۳ میلیونی مجموعا ۴۶.۱ درصد را به خود اختصاص می دهد.

گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس تقریبا هیچ تفاوت فاحشی به جز نمایشگر ندارند. اس ۸ پلاس یک نمایشگر ۶.۲ اینچی و اس ۸ یک نمایشگر ۵.۸ اینچی دارد. این نمایشگر بزرگ سبب شده تا جای بیشتری هم برای باتری باشد و سامسونگ به جای ۳ هزار میلی آمپر، یک باتری ۳۵۰۰ میلی آمپری برای مدل پلاس برگزیده است.

طی دو سال گذشته، گلکسی اس ۶ اج و گلکسی اس ۷ اج، فروش بیشتری نسبت به مدل های معمولی و با نمایشگر تخت و بدون خمیدگی در حواشی را تجربه کردند.

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟