شمار نیروهای فیسبوک در بخش واقعیت افزوده و مجازی به بیش از هزار نفر رسید

شمار نیروهای فیسبوک در بخش واقعیت افزوده و مجازی به بیش از هزار نفر رسید

براساس گفته Brendan Iribe مدیر واحد واقعیت مجازی تیم آکیلس و البته با استناد به گزارش عملکرد مالی اخیر فیسبوک، هم اکنون بالغ بر ۵ درصد از کل نیروهای این غول شبکه های اجتماعی در زمینه واقعیت مجازی فعالیت می کنند.

همانطور که احتمالا در خبرها خوانده اید، فیسبوک چندی قبل تازه ترین گزارش مالی فصلی اش را منتشر کرد و در آن به ارائه آمارهایی در خصوص ابعاد این شرکت و البته میزان رشد آن در یکسال گذشته پرداخت.

بر این اساس: شمار کل کارکنان فیسبوک تا تاریخ ۳۱ می ۲۰۱۷ برابر با ۱۸۷۷۰ نفر بوده که رشد سال به سال ۳۸ درصدی را نشان می دهد.

فیسبوک البته به خاطر اتخاذ پاره ای سیاست ها، از هرگونه اظهار نظر در رابطه با شمار نیروهای مشغول به کار در تیم های مختلفش خودداری کرده، با این همه در هفته ای که گذشت Iribe سخنرانی کوتاهی در نشست موسوم به Vision داشت و در آنجا به این سوال پاسخ داد که چرا از سمت ریاست واحد آکیلس استعفا داده است.

وی در جواب به ارائه اطلاعاتی در خصوص میزان رشد آکیلس بعد از خریده شدنش توسط فیسبوک در سال ۲۰۱۴ پرداخت و گفت:

ما وقتی با مارک قرارداد امضا کردیم ۶۰ نفر بودیم و حالا تعدادمان به بیش از هزار نفر رسیده است و این یعنی ۵.۳ درصد از کل نیروهای فیسبوک هم اکنون روی حوزه واقعیت ترکیبی کار میکنند.

البته در ادامه از فیسبوک در مورد شمار دقیق کارکنان آن در واحدهای واقعیت مجازی و افزوده سوال شد که تا الان پاسخی از آن دریافت نشده است.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato