معرفی اپ English Grammar Test؛ 1200 سوال چهارگزینه ای برای تقویت گرامر

معرفی اپ English Grammar Test؛ 1200 سوال چهارگزینه ای برای تقویت گرامر

بسیاری از مدرسین حرفه ای زبان انگلیسی بر این اعتقادند که مبحث گرامر را نه به طور مجزا، بلکه باید در جمله و مثال های کاربردی فرا گرفت. به عبارت بهتر لازم نیست که برای یاد گرفتن نقش فعل و فاعل و مفعول در جمله یک مشت فرمول و قاعده دستوری حفظ کنید؛ با تمرین مکالمات کاربردی روزمره هم می توانید آمادگی ذهنی کافی برای ساخت جملات صحیح از نظر دستوری را کسب کنید.

اپلیکیشن English Grammar Test دقیقا بر مبنای هم سیستم طراحی شده و تلاش کرده که با ۱۲۰۰ سوال چهارگزینه ای، هر چه باید در مورد قواعد دستور زبان انگلیسی بدانید را به شما بیاموزد. سوالات English Grammar Test در دو سطح Intermediate و Upper-Intermediate و بر اساس موضوع طبقه بندی شده اند.

برای پاسخ دادن به این تست ها دو راه را می توانید در پیش بگیرید: یا وارد حالت Mixed Text شوید و یا حالت موضوعی. در حالت اول چندین سوال از مباحث مختلف گرامری را باید پاسخ بدهید که موضوع و ترتیب مشخصی ندارند.

اما در حالت موضوعی انتخاب مبحث هر سوال به دست خودتان سپرده می شود. ترتیب کلمات، افعال بی قاعده، قیدها، ضمیرها، موصوف و صفت، افعال گذشته و آینده فقط بخشی از ۲۶ مبحث گرامری English Grammar Test هستند که به شما آموزش داده می شوند.

بزرگترین مزیت اپلیکیشن این است که بعد از انجام هر تست درصد پاسخ های صحیح و غلط را هم به شما نشان می دهد تا برآوردی از میزان معلومات تان داشته باشید و برای بهتر شدن بکوشید. نکته خوب این که چه پاسخ صحیح به سوالی داده باشید و چه غلط، اپلیکیشن زیر هر تست در مورد گزینه درست توضیحات کاملی ارائه کرده تا با قواعد گرامری بیشتر آشنا بشوید.

خوشبختانه تمام تست های این اپ از اول آزاد هستند و بدون محدودیت می توانید به همه آن ها پاسخ بدهید، و لازم نیست که هیچ پولی به توسعه دهندگان اپلیکیشن بپردازید. اما همین رایگان بودن به این معنا هم هست که باید وجود تبلیغات در گوشه و کنار رابط کاربری را تحمل کنید.

اما محتوای اپلیکیشن به قدری غنی و کاربردیست که باعث می شود به راحتی بتوانید تبلیغات را نادیده بگیرید. English Grammar Test از بهترین روش ممکن برای آموزش گرامر انگلیسی به شما استفاده کرده، یعنی آموزش گرامر در جمله و اصطلاحاتی که روزانه استفاده می کنید تا با سرعت بیشتری از حفظ کردن قواعد دستوری آن ها را یاد بگیرید.

English Grammar Test متأسفانه فقط برای اندروید عرضه شده، اما نسخه های مشابه آن را در پلتفرم های دیگر هم می توانید پیدا کنید.

English Grammar Test
  • English Grammar Test
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: SevenLynx
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲.۹۶ مگابایت
دانلود

گوگل‌پلی

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato