ثبت یک رکورد تازه؛ موفقیت تاریخی نیسان در بازار خودرو

ثبت یک رکورد تازه؛ موفقیت تاریخی نیسان در بازار خودرو

نیسان بار دیگر فروشی رکوردشکن را در ماه مارس تجربه کرد. نیسان دلیل این تجربه خارق العاده را محبوبیت کراس اوور های جدیدی مانند ایکس تریل و قشقایی در نسل های جدید دانست و البته مدل های جدیدی که به فناوری خودران مجهز شده اند تاثیر زیادی در این موفقیت داشته اند.

این رکورد در یک دوره ۱۲ ماهه از آوریل ۲۰۱۶ تا مارس ۲۰۱۷ ثبت شده که طبق آمار برای چهارمین سال متوالی فروش نیسان به ۵ میلیون و ۶۴۲ هزار و ۳۸۱ دستگاه رسیده است که این نشان دهنده ۴ درصد افزایش فروش در این دوره است.

از سوی دیگر تولید در نیسان نیز با ۹ درصد افزایش در این دوره به ۵ میلیون و ۶۹۵ هزار و ۷۷۴ دستگاه رسیده است. در توضیح ثبت این رکورد ،دنیل شیکلای ، معاون اجرایی و رئیس بخش بازاریابی و فروش جهانی نیسان این گونه توضیح داده است : مایه افتخار است که مشتریان در بازار های کلیدی از محصولات ما استقبال می کنند.

استقبال آن های بود که اجازه ثبت این رکورد را به ما داد. بخش بزرگی از این فروش مربوط به کراس اوور های ما بوده که در صدر آن ها نیسان ایکس تریل یا همان روگ قرار دارد که رکورد فروش آن مربوط به ایالات متحده آمریکا بوده و پس از آن نیسان قشقایی در بازار های اروپا و چین باعث ثبت رکورد فروش اخیر بوده اند.

شیکلای گفت که امیدوار است با ارائه محصولات با کیفیت و اضافه کردن تکنولوژی های جدید و هیجان انگیز که نیاز های مشتریان ما در سراسر جهان را برآورده می سازند، این موفقیت همچنان ادامه داشته باشد.

در مدل های دیگر مانند مدل های شهری کوچک نوت و ون سرنا ، به ترتیب این سیستم های e-power  و فناوری خودران ProPILOT بود که باعث شد هرکدام به میزان ۳۰ و ۵۰ درصد به فروش بیشتری را تجربه کنند و این نشان دهنده علاقه مشتریان به نسل تازه تکنولوژی های معرفی شده در صنعت خودرو است.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato