انتشار ویدیویی از روند پیشرفت پروژه اپل پارک در یک سال گذشته [تماشا کنید]

انتشار ویدیویی از روند پیشرفت پروژه اپل پارک در یک سال گذشته [تماشا کنید]

در حالی که برخی افراد از روند کند انتقال کارمندان به اپل پارک گلایه می کنند، اما واضح است که پیشرفت پروژه مذکور در سال گذشته خارق العاده بوده. با این وجود برای آنکه درک بهتری از روند ساخت مقر تازه اهالی کوپرتینو داشته باشیم، امروز «متیو رابربتز» در تازه ترین ویدیوی آپلود شده اش در یوتوب، تصاویر ثبت شده از پیشرفت آن در یک سال گذشته را در اختیارمان قرار داده است.

گفتنی است ویدیوی مورد اشاره ابتدا با پیشرفت ماه به ماه مقر سفینه مانند اپل شروع می شود و نصب پنل های خورشیدی، فضاسازی و دیگر المان را به تصویر می کشد. سپس در قسمت دوم ویدیو، تمرکز روی بخش های مختلف گذاشته می شود و ترقی آنها از تیر ماه سال گذشته تا به امروز به نمایش در می آید.

در کلیپ «متیو رابربتز» می توان دید که چگونه آمفی تئاتر استیو جابز، تونل های دسترسی زیرزمینی، ساختمان تحقیق و توسعه، مرکز تناسب اندام و سازه های دیگر به تدریج شکل می گیرند.

لازم به ذکر است از سال گذشته تاکنون بسیاری از فیلمبرداران موفق شده اند به وسیله پهپادها، ویدیوهایی را از مقر تازه اپل تهیه کنند اما کلیپ امروز به صورتی بسیار زیبا توانسته روند توسعه و ساخت اپل پارک را نشان دهد. اما همانطور که پیشتر هم دیده ایم، هنوز زمان زیادی لازم است تا پروژه به صورت صد درصد کامل شود.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato