قابلیت حذف نویز هدفون تازه HTC تنها در موبایل U11 عمل می کند

قابلیت حذف نویز هدفون تازه HTC تنها در موبایل U11 عمل می کند

اچ تی سی در هفته گذشته از پرچمدار تازه خود با نام U11 رونمایی کرد که در ساخت آن، برخی درخواست های کاربران نظیر بهره مندی از استاندارد مقاومت در برابر نفوذ آب را لحاظ کرده است. همچنین کمپانی تایوانی در جعبه تلفن همراه جدید خود، هدفون هایی با قابلیت حذف نویز را تدارک دیده که به نظر می رسد برخی ویژگی های آن تنها در U11 عمل می کنند.

همانطور که احتمالاً می دانید هدفون های عرضه شده توسط HTC از طریق پورت USB-C به دستگاه متصل می شوند. در همین رابطه «جف گوردون»، یکی از مدیران کمپانی تایوانی عنوان کرده در حالی که هدفون های مورد اشاره با تمام گجت های بهره مند از پورت USB-C (به عنوان مثال U Ultra، U Play و یا Bolt) سازگار هستند اما قابلیت Noise Cancelling آن تنها به استفاده در U11 محدود شده است.

این هدفون با تمام گجت های دارای پورت USB-C سازگار هستند اما قابلیت حذف نویز تنها در U11 عمل می کند

همچنین «گوردون» در پاسخ به سؤال وبسایت PhoneArena در مورد دلیل عدم استفاده از دکمه به جای Edge Sense عنوان کرده است که دکمه ها کاربردهای محدودی دارند در حالی که سنسورهای به کار رفته در فناوری Edge Sense می توانند تعاملات مختلف مبتنی بر لمس را عملیاتی کنند.

به بیان دیگر HTC احتمالاً قصد دارد در آینده ویژگی های بسیار بیشتری را به Edge Sense محول کند و بنا بر گفته مدیر روابط عمومی کمپانی تایوانی، قابلیت «تشخیص فشار وارده تنها یک شروع است.»

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato