مایکروسافت از تازه ترین کیبورد تایپ کاور خود با قیمت 150 دلار رونمایی کرد

مایکروسافت از تازه ترین کیبورد تایپ کاور خود با قیمت 150 دلار رونمایی کرد

مایکروسافت امروز رویدادی را در شهر شانگهای چین تدارک دیده که در خلال آن به معرفی سرفس پرو جدید و تازه ترین کیبوردهای تایپ کاور پرداخته است.

کیبوردهای تایپ کاور مورد اشاره همانند نسل های گذشته خود، با هر دو مدل سرفس پرو ۳ و سرفس پرو ۴ سازگار بوده چرا که آنها از اتصالات مشابهی بهره می برند. با این حال تفاوت عمده ای که میان این محصول و نسل پیشین وجود دارد، استفاده از جنس آلکانترا است.

گفتنی است جنس کیبوردهای مذکور در برخی موارد بحث بر انگیز شده چرا که نسبت به پلاستیک و یا فلز از مقاومت و دوام کمتری برخوردار است اما با این وجود مایکروسافت باز هم ریسک کرده و از آلکانترا در محصولات تازه خود هم استفاده کرده است. حال تنها باید منتظر واکنش خریداران و خرده فروشان در رابطه با آنها باشیم.

ناگفته نماند که رنگ کیبوردهای تایپ کاور جدید هم دستخوش تغییراتی شده و رنگ های روشن به کار رفته در کیبورد سرفس پرو ۴ هم اکنون با نمونه های تیره تر شرابی، آبی، خاکستری و طلایی جایگزین شده اند.

گفتنی است این کیبوردها همزمان با سرفس پروی جدید عرضه خواهند شد و خریداران می بایست برای هر کدام از آنها مبلغ ۱۵۰ دلار را بپردازند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato