آیفون 9 در ابعادی جدید و با پنل های OLED سامسونگ تولید می شود

با اینکه هنوز اخبار موثقی در مورد آیفون 8 در اختیار نداریم، اما خبرگزاری ها گمانه زنی در مورد آیفون 9 را هم شروع کرده اند. طبق این گزارش و بر اساس قرارداد منعقد شده بین اپل و سامسونگ برای تأمین قطعات آیفون در سال 2018، آیفون 9 در دو اندازه و با نمایشگرهای اولد (OLED) در ابعاد 5.28 و 6.46 اینچی تولید خواهد شد.

سامسونگ 180 میلیون قطعه نمایشگر اولد برای آیفون های 2018 اپل می سازد

همان طور که می دانید اپل در حال حاضر آیفون 7 و مدل پلاس آن را با پنل های 4.7 و  5.5 اینچی عرضه می کند. با این حال در ادامه سال جاری قصد دارد برای نخستین بار سه مدل موبایل معرفی کند: دو مدل آیفون 7s در همان ابعاد پیشین، و یک مدل پریمیوم و گران قیمت که احتمالاً «آیفون ادیشن» یا «آیفون 8» نام می گیرد و از نمایشگر 5.8 اینچی اولد برخوردار است. خبرگزاری کره ای The Investor می نویسد:

گزارش ها حاکی از آن هستند که آیفون 9 در دو مدل و با نمایشگرهای OLED در ابعاد 5.28 و 6.46 اینچی تولید می شود. همچنین عرضه پنل های OLED سامسونگ احتمالاً به دو برابر افزایش یافته و به 180 میلیون قطعه برسد.

دو کمپانی مورد بحث قراردادی محرمانه و بر اساس شرایط کلی منعقد کرده اند که فقط ابعاد نمایشگرها در آن قید شده. دیگر جزئیات و نحوه طراحی می تواند حسب نیاز خریدار تغییر نماید.

شاید در سال 2018 با بزرگ ترین موبایل تاریخ اپل روبرو شویم

در جمع بندی شایعات مربوط به آیفون های سال 2018 می توان گفت یکی از آنها به نمایشگری مجهز شده که اندکی کوچک تر از مدل های پلاس کنونیست، اما دیگری می تواند بزرگ ترین تلفن همراه عرضه شده از سوی اپل تا به امروز لقب بگیرد. با این حال کاهش حاشیه اطراف نمایشگر به اهالی کوپرتینو کمک می کند تا محصولشان خیلی غول آسا از آب درنیاید.

گفتنیست سامسونگ در حال حاضر پنل های اولد آیفون ادیشن را برای اپل تأمین می کند، اما دو برابر شدن سفارشات و فروش 180 میلیون قطعه نمایشگر به اپل برای سال 2018 سود هنگفتی را برای آنها در پی خواهد داشت.

آگهی استخدام

ویجیاتو

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟