جت جدید ایرباس منظره ای از آسمان بالای سر را به نمایش می گذارد

جت جدید ایرباس منظره ای از آسمان بالای سر را به نمایش می گذارد

برای اکثر مردم، هواپیما در واقع نوعی اتوبوس پرنده است که آنها را با سرعت بیشتری از مبدا به مقصد می رساند. اما طبق معمول چنین تعریفی در مورد ثروتمندان صدق نمی کند و به اعتقاد این قشر، تمام بخش های زندگی باید جنبه تجملاتی و لوکس داشته باشد.

شرکت هواپیماسازی ایرباس به تازگی جت مسافربری جدیدی را معرفی کرده که دقیقاً با سلیقه افراد مرفه همخوانی داشته و سطح بالایی از رفاه و تجمل را به مشتریان عرضه می کند.

«Infinito» حاصل همکاری ایرباس و پاگانی است

هواپیمای مورد بحث که با نام نه چندان دلچسب «ACJ319neo» (یا Infinito که تا حدودی قابل تحمل تر است) تولید خواهد شد، حاصل همکاری غول صنعت هوایی جهان و سوپر اسپرت ساز معروف ایتالیایی «پاگانی» است که با مبلمان لوکس، نمایشگر بزرگ و سالن غذاخوری در حد و اندازه رستوران های مجلل، به خودی خود در سطح بالایی از استاندارد قرار می گیرد اما، مهمترین ویژگی آن سقفی است که با آنچه به نظر می رسد فرق دارد.

تقریباً تمامی سطوح داخلی اینفینیتو از چرم، چوب و فیبر کربن پوشیده شده و سرویس بهداشتی و حمام، سالن غذاخوری برای شش نفر و اتاق پذیرایی با تلوزیون صفحه تخت بزرگ از جمله امکانات آن هستند. قسمت های مختلف کابین توسط دیوارهای شیشه ای از هم جدا شده و نورپردازی ماهرانه ای از کف تا سقف فضا را روشن می کند.

با نگاه به سقف هواپیما، ممکن است تصور کنید این قسمت از شیشه ساخته شده و نور آسمان را به داخل هدایت می کند. اما چنین چیزی با توجه به محدودیت های مهندسی و فیزیکی هنوز ممکن نیست و سقف مذکور در واقع یک نمایشگر یکپارچه غول آساست.

ایرباس مدعی است مشتریان می توانند تصویر مورد علاقه خود را در نمایشگر به کار رفته در سقف هواپیما نمایش دهند یا نمای زنده آسمان را برای انتقال حس یک جت روباز انتخاب کنند.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato