یکی از طراحان اپل، ساعت شنی ۱۲ هزار دلاری ساخته است [تماشا کنید]

یکی از طراحان اپل، ساعت شنی ۱۲ هزار دلاری ساخته است [تماشا کنید]

چنانچه در حال حاضر تمام محصولات اپل را در اختیار دارید و ۱۲,۰۰۰ دلار هم برای شما پول چندانی نیست، می توانید آخرین محصول عرضه شده توسط طراح مشهور اپل یعنی مارک نیوسان را خریداری کنید.

محصول مذکور در واقع یک ساعت شنی ده دقیقه ایست که دارای برچسب قیمت بسیار بالای ۱۲,۰۰۰ دلاری بوده و به تعداد محدود یکصد عدد تولید خواهد شد.

ساعت شنی مارک نیوسان در تعداد محدود یکصد عدد تولید می شود

وبسایت «HODINKEE» که ساعت شنی مذکور را به فروش می رساند، در توضیح این محصول عنوان کرده «برخی اوقات زمانی که به یک جسم نگاه می کنید، شما را تسخیر می کند به گونه ای که نمی توانید از آن روی برگردانید. حتی نمی توانید واقعاً توصیف کنید که در حال تماشای چه چیزی هستید. ساعت شنی مارک نیوسان یکی از آن موارد است.»

علاوه بر آن وبسایت «HODINKEE» در توضیحات محصول مورد بحث اشاره کرده که این ساعت حاوی حدوداً ۱,۲۴۹,۹۹۶ گوی نانوی ساخته شده از فولاد ضد زنگ بوده که روی هر کدام از آنها با یک لایه ضد خوردگی مس پوشانده شده است.

لازم به ذکر است محصول طراحی شده توسط مارک نیوسان دارای طولی ۱۵۰ میلی متری و وزنی ۱.۵ کیلوگرمی است. همچنین برای خرید آن، علاقه مندان می بایست ابتدا مبلغ ۶۰۰۰ دلار را به صورت غیر قابل بازگشت پرداخت کنند و سپس به مدت یک ماه منتظر مانده تا ساعت شنی به دستشان برسد.

نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato