آغاز همکاری ال جی و کوالکام برای استفاده از چیپست اسنپدراگون 845 در جی 7

آغاز همکاری ال جی و کوالکام برای استفاده از چیپست اسنپدراگون 845 در جی 7

پیشرفت در دنیای فناوری هیچگاه پایان نخواهد یافت و شرکت ها هر ساله محصولات خود را با سخت افزارهای تازه تر راهی بازار می کنند. در همین رابطه گزارش ها حاکی از آن هستند که کوالکام و ال جی در حال همکاری برای توسعه نسل بعدی چیپ های اسنپدراگون برای استفاده در LG G7  هستند.

خبر مورد اشاره که توسط وبسایت The Investor و به نقل از منابع خبری کره ای به فضای مجازی راه یافته، نشان می دهد که اسنپدراگون ۸۴۵ با همکاری ال جی و کوالکام در حال توسعه بوده و با بهره گیری از فناوری ۷ نانومتری تولید خواهد شد.

اسنپدراگون ۸۴۵ بر پایه فناوری ۷ نانومتری توسعه یافته است

گفتنی است پیش بینی ها حاکی از آن هستند که اسنپدراگون ۸۴۵ حدوداً ۳۰ درصد از نسل حاضر قدرتمندتر بوده و مسلماً بهره گیری از معماری ۷ نانومتری، مصرف انرژی آن را نیز کاهش خواهد داد.

لازم به اشاره است پیشتر هم خبرهایی مشابه منتشر شده بود که نشان می داد اسنپدراگون ۸۴۵ هم اکنون در دست ساخت قرار دارد و قرار است در گلکسی اس ۹ سامسونگ از آن بهره گرفته شود.

با وجود آنکه مسائل مورد بحث در حال حاضر تنها در حد شایعه هستند اما مسلماً کوالکام هم اکنون توسعه و ارزیابی نسل بعدی چیپست های خود را در دستور کار قرار داده و سامسونگ و ال جی برای بهره مندی از اسنپدراگون ۸۴۵ در پرچمداران سال آینده خود از همین حالا خیز برداشته اند.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato