ایسوس از روتر جدید Blue Cave با طراحی مبتکرانه پرده برداشت

ایسوس از روتر جدید Blue Cave با طراحی مبتکرانه پرده برداشت

ایسوس از روتر جدید Blue Cave با طراحی مبتکرانه پرده برداشت

روترهای اینترنت عموماً طراحی چندان شگفت انگیزی ندارند و کمتر کسی پیدا می شود که بخواهد آنها را به عنوان دکور منزل مورد استفاده قرار دهد. اما حالا ایسوس با تولید Blue Cave می خواهد چنین رویه ای را تغییر دهد.

این روتر وای-فای دوگانه از نوع AC2600 محسوب می شود، محصولی که شرکت سازنده با طراحی ابتکاری آن موفق شده آنتن ها را به بخش بالایی داخل بدنه انتقال دهد. مادربورد دستگاه هم که مبتنی بر فناوری اینتل عمل می کند هم در کف بدنه تعبیه شده و نحوه ی طراحی روتر فضای خالی مناسبی را بین این دو بخش ایجاد می کند.

ایسوس می گوید روتر جدید بدون مشکل قادر است ویدیوهای ۴K را استریم کند و فایل های حجیم را بدون تاخیر و کندی به اشتراک گذارد. Blue Cave علاوه بر این به شکل پیش فرض از پلتفرم هوشمند IFTTT هم پشتیبانی می کند.

امنیت شبکه های وایرلس خصوصاً به دلیل گسترش اینترنت اشیاء اهمیت زیادی پیدا کرده و روتر ایسوس هم بر همین اساس به فناوری امنیتی AiProtection مجهز است که توسط Trend Micro توسعه یافته و ابزار شما را از دسترس هکر ها دور نگاه می دارد.

این مودم ضمناً مثل محصولات پیشرفته ی اخیر از جمله Google Wifi یک اپلیکیشن موبایل دارد که با استفاده از آن می توانید میزان مصرف داده رای روی تلفن هوشمند خود مشاهده کنید، ساعات محدودیت استفاده برای دستگاه تعریف نمایید یا میزان دسترسی اپلیکیشن ها به اینترنت را مشخص کنید.

در پایان گفتنی است که انتظار می رود روتر جدید با قیمت حدود ۱۸۰ دلار به بازار عرضه شود، اما تاریخ دقیق عرضه هنوز اعلام نشده است.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل