سامسونگ Notebook 9 Pro جدید را با قلم S Pen یکپارچه معرفی کرد

سامسونگ Notebook 9 Pro جدید را با قلم S Pen یکپارچه معرفی کرد

سامسونگ در نمایشگاه کامپیوتکس امسال با معرفی Notebook 9 Pro جدید، تکنولوژی قلم هوشمند S Pen را به خانواده لپتاپ های خود آورده است. محصول جدید کره ای ها همچنین به لولاهای ۳۶۰ درجه (همانند آنچه در لپتاپ های سری یوگا لنوو وجود دارد) مجهز شده و استایلوس مورد بحث نیز در بدنه دستگاه جای خواهد گرفت.

قلم S Pen توانایی تشخیص ۴۰۰۰ سطح فشار مختلف را داشته و مانند سرفس پن جدید مایکروسافت، توانایی تشخیص زاویه «Tilt» برای سایه زدن را دارد. در ضمن این ابزار از نرم افزار «Air Command» سامسونگ برای نقاشی، یادداشت و ویرایش متون بهره برده و برای کاربری در محیط ویندوز ۱۰، کاملاً با «Wndows ink» مایکروسافت سازگار است.

مدل ۱۵ اینچی به کارت گرافیک Radeon 450 مجهز شده است

شرکت سامسونگ دو مدل از لپتاپ جدید خود را در ابعاد ۱۳.۳ و ۱۵ اینچی عرضه خواهد کرد که هردو ستگاه، از پردازنده های «Core i7» اینتل و حافظه های «SSD 250GB» استفاده خواهند کرد. مدل کوچکتر به ۸ گیگابایت رم و گرافیک یکپارچه اینتل مجهز شده در حالی که مدل ۱۵ اینچی، از ۱۶ گیگابایت رم و کارت گرافیک مجزای «AMD Radeon 450» بهره می برد.

کره ای ها همچنین از USB-C با پشتیبانی از شارژ سریع، دو درگاه USB استاندارد، یک پورت HDMI و یک درگاه کارت حافظه Micro SD در مدل های جدید لپتاپ خود استفاده کرده اند.

هرچند سامسونگ تاریخ عرضه و قیمت نهایی محصول را مشخص نکرده اما با توجه به معرفی Notebook 9 Pro در کامپیوتکس، انتظار می رود این لپتاپ تا پایان سال در دسترس مشتریان قرار بگیرد.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato