سامسونگ به زودی گزارش جامعی در رابطه با نوت 7 منتشر می کند

سامسونگ به زودی گزارش جامعی در رابطه با نوت 7 منتشر می کند

طبق خبری که امروز در وبسایت کره ای Chosun Biz درج شد، سامسونگ در نظر دارد به زودی اوراق سفیدی را در رابطه با ماجرای گلکسی نوت ۷ و فراخوان این اسمارت فون از بازار منتشر نماید [منظور از اوراق سفید گزارشی رسمی است که اطلاعات و جزئیات تکمیلی در رابطه با یک موضوع خاص را شامل می شود و همزمان پیشنهاداتی را هم در رابطه با آن دارد].

این پایگاه خبری به نقل از نمایندگان سامسونگ اعلام داشته که در آینده نزدیک اطلاعات بیشتری در رابطه با جدیدترین اقدامات صورت گرفته این شرکت حول موضوع نوت ۷ منتشر می گردد و در خبر خود اینطور آورده:

به زودی اوراق سفیدی در رابطه با ناکامی نوت ۷ منتشر می شود... در سال های اخیر، ما تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا یک سازمان CRO (مرکز کارآزمایی بالینی) را برای بررسی کل فرایند تولید یک محصول از طراحی گرفته تا خرید قطعه و ساخت آن ایجاد نماییم و از این طریق کل علل بروز حادثه را از میان برداریم. به بیان دیگر، فراخوان نوت ۷، شکستی بزرگ بود اما قطعا در دراز مدت بستر مناسبی را برای رشد ما فراهم خواهد نمود.

این گزارش به احتمال زیاد به ارائه جزئیات در رابطه با کلیه جوانب پروژه نوت ۷ و فراخوان آن می پردازد که مراحلی نظیر توسعه و تحقیق، قطعات، تست، تولید، بازاریابی، فروش و همچنین موارد خاص برای تحلیل بهتر را شامل می شود.

طبق گزارشات، شماری از مقامات رسمی سامسونگ الکترونیکس و سامسونگ SDI (همان زیرشاخه ای که بخشی از باتری های مورد استفاده در نوت ۷ را تولید کرد) این پروژه را سرپرستی می کنند و همزمان جمعی از کارشناسان ارشد دفتر مدیریت خطر سامسونگ که به دنبال بروز این اتفاق آغاز به کار کرد نیز به این تیم ملحق خواهند شد.

متاسفانه اما اوراق سفید سامسونگ به صورت داخلی منتشر خواهند شد و به نظر نمی رسد که بنابر دلایل امنیتی در اختیار عموم قرار بگیرند.

ویجیاتو

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato