اپلیکیشن Always On Display سامسونگ برای گلکسی S8 و +S8 در پلی استور قرار گرفت

اپلیکیشن Always On Display سامسونگ برای گلکسی S8 و +S8 در پلی استور قرار گرفت

سامسونگ مدتی است که برای تسریع رساندن آخرین به روز رسانی ها به کاربران موبایل های گلکسی، برخی اپلیکیشن های خود را در گوگل پلی استور منتشر می کند. بدین طریق کاربران می توانند بسیار سریع تر از دریافت آپدیت های سیستمی از قابلیت های جدید بهره مند شده و پچ های رفع باگ را دریافت نمایند.

در همین راستا، کمپانی کره ای ساعاتی پیش اپلیکیشن Always on Display را در گوگل پلی استور منتشر کرده است. همانطور که می دانید Always on Display می تواند نمایشگر موبایل را در حالت استندبای روشن نگه داشته و اطلاعاتی مثل ساعت و تقویم و ... را به نمایش کاربر بگذارد.

با این وجود، اگر تصور کرده اید که با انتشار این اپلیکیشن در پلی استور قادر به استفاده از آن در تمام موبایل های اندرویدی هستید، اشتباه می کنید. Always on Display فقط روی دیوایس های گلکسی S8 و +S8 اجرا می شود و متأسفانه کاربران گلکسی S7 و S7 اج امکان استفاده از آن را ندارند.

کاربران پرچمداران قدیمی تر می بایست منتظر آپدیت سامسونگ برای اپلیکیشن Always on Display مخصوص خودشان بنشینند که مطمئنا از روند به روز رسانی برای S8 و + S8 کندتر خواهد بود.

در انتها شایان ذکر است که Always on Display تنها اپلیکیشن پیش فرض سامسونگ که تا کنون روی پلی استور منتشر شده نیست. در حال حاضر می توانید مرورگر پیش فرض سامسونگ و اپلیکیشن هایی همچون Health، Email، Gear و ده ها اپ دیگر را از این فروشگاه اپلیکیشن دانلود کنید.

دانلود Always on Display از پلی استور

نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato