تیم کوک: تجربه کیفیت صدای «هوم پاد» هوش از سر کاربران خواهد برد [تماشا کنید]

اسپیکر هوشمند اپل معرفی شده و بر اساس اطلاعات و اخبار موجود، کیفیت صدای بسیار خوبی هم دارد. مدیر عامل اپل نیز از این مسئله خوشحال است و می گوید:«مطمئنم مردم عاشق هوم پاد خواهند شد چرا که تجربه کیفیت صدای این اسپیکر، هوش از سرشان خواهد برد.»

تیم کوک در جواب به این سؤال که چرا مشتریان باید در مقابل گزینه های ارزان تری مانند گوگل هوم و آمازون اِکو، هوم پاد را انتخاب کنند گفت تمرکز اپل بر خلق یک اسپیکر متفاوت و پیشرفته بوده، که تجربه شنیداری با کیفیت بالا را در خانه ممکن کند.

وی در ادامه افزود تلاش اصلی شرکت، بر تولید یک اسپیکر پیشگام در بازار بود که در وهله اول، خروجی صدای بی نظیری داشته باشد. او گفت موسیقی از زمان آیپاد و آیتونز در DNA اپل بوده و به همین دلیل، کاربران از شنیدن صدای با کیفیت محصول جدید کمپانی در حوزه موسیقی، شوکه خواهند شد.

مدیر عامل اپل تصریح کرد هم شرکت و هم کاربران، اسپیکری می خواهند که علاوه بر پخش موسیقی، قادر به انجام فعالیت های جانبی نیز باشد. البته بسیاری از این امور مربوط به سیری و توانمندی های هوشمندانه اش می شود که در نطق دیشب مورد اشاره قرار گرفت.

تیم کوک: بهترین بودن برای اپل از اولین بودن مهم تر است

به گفته آقای کوک، چند سالی است که اپل روی توسعه هوم پاد کار می کند و طبق معمول، عجله ای برای اولین بودن نداشته است. او می گوید:«ما نخستین MP3 پلیر را تولید نکردیم، اولین تلفن هوشمند را نساختیم و نخستین تبلت بازار نیز متعلق به ما نبود. برای ما بهترین بودن مهم تر از اولین بودن است و علاقه مندیم محصولی تولید کنیم که کاربر هر روز با استفاده از آن احساس رضایت کند. ما اجازه نمی دهیم ناشکیبایی، باعث شود کیفیتی کمتر از عالی را در محصولات خود ارائه دهیم.»

در پایان توجه شما را به مصاحبه تیم کوک با بلومبرگ جلب می کنیم:

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟