انتشار نخستین تصاویر از دستگاه مورد استفاده در کالیبراسیون نمایشگر آیفون ها

انتشار نخستین تصاویر از دستگاه مورد استفاده در کالیبراسیون نمایشگر آیفون ها

چهار سال پس از تولید دستگاه های مورد استفاده در تعمیر و تعویض نمایشگرهای آسیب دیده آیفون ها، امروز بالاخره این شرکت کالیفرنیایی تصمیم گرفته تا امکان استفاده از آنها را برای کمپانی های شخص ثالث هم مهیا کند. این بدان معناست که از این پس کاربران می توانند در فروشگاه های دیگر نظیر بست بای، انتظار تعمیراتی در سطح استانداردهای اپل را داشته باشند.

در همین رابطه امروز رویترز به نقل از مدیران کمپانی کالیفرنیایی نوشته که تا پایان سال ۲۰۱۷ میلادی، دستگاه مورد نیاز برای تعمیر صفحه نمایش های آسیب دیده آیفون ها در اختیار حدود ۴۰۰ فروشگاه معتبر در ۲۵ کشور دنیا، قرار خواهد گرفت.

گفتنی است اپل تاکنون طراحی ابزار مورد اشاره را به صورت محرمانه نگه داشته و آن را از دید نگاه های کنجکاو دور کرده است اما امروز در نهایت امکان عکسبرداری از مراحل مختلف فرآیند تعمیر را مهیا نموده. باید گفت با وجود آنکه تعویض نمایشگر به خودی خود امری نه چندان پیچیده است، دستگاه مورد بحث طوری طراحی شده تا از کالیبراسیون صحیح صفحه نمایش اطمینان حاصل کند. در واقع از این طریق امکان جایگزینی Touch ID بدون از کار افتادن تلفن همراه مهیا می شود.

در ادامه از شما دعوت می شود تا تصاویر یاد شده را تماشا کنید.

 

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato