سامسونگ عرضه گلکسی نوت 8 را به تاریخ معرفی آیفون 8 نزدیک تر می کند

سامسونگ عرضه گلکسی نوت 8 را به تاریخ معرفی آیفون 8 نزدیک تر می کند

کم کم نزدیک تابستان می شویم و بازار شایعات گلکسی نوت ۸ و آیفون های بعدی داغ و داغ تر می شوند. طبق گزارش جدیدی که امروز منتشر شده، گویا سامسونگ قصد دارد ارائه گلکسی نوت ۸ را چند هفته عقب انداخته و آن را کمی نزدیک به زمان ارائه آیفون های بعدی به بازار، عرضه کند.

گلکسی نوت ۷ تقریبا اواسط ماه آگوست عرضه شد تا پیش از ارائه آیفون ۷، مدت زمانی را بی رقیب سپری کند اما این بار سامسونگ قصد دارد گلکسی نوت ۸ را اواخر ماه آگوست به بازار بفرستد و آیفون های بعدی اپل را به چالش بکشد.

بسیاری معتقدند که عجله سامسونگ در ارائه نوت ۷ سبب شد که این موبایل سرنوشت شومی داشته باشد و حالا گویا کره ای ها قصد دارند مخاطبین خود را آسوده خاطر سازند.

اخیرا نیز تصاویری با رنگ آبی کمرنگ از گلکسی نوت ۸ لو رفته که جزئیات زیادی را در مورد قسمت های پشتی و جلویی دستگاه با ما به اشتراک می گذارد. گلکسی نوت ۸ نمایشگری ۶.۲ اینچی با رزولوشن ۲۹۶۰ در ۱۴۴۰ دارد و همانطور که از تصویر پیداست حاشیه نمایشگر آن بسیار اندک به نظر می رسد.

علاوه بر سه دکمه در سمت چپ دستگاه، دو دکمه هم در قسمت راست قرار دارد که جایگاه یکی از آن ها در پایین ترین قسمت نوت ۷ است و مشخص نیست که عملکرد این دکمه ها دقیقا چیست.

تصویر دوم اما به نظر تفاوت هایی با عکس اول دارد. چهار گوشه نمایشگر جمع تر به نظر می رسند و خبری از ۵ دکمه جداگانه نیست. در عوض همان ظاهر دکمه ها در گلکسی اس ۸ را روی این موبایل هم می بینیم.

سنسور اثر انگشت اما هیچ کجا یافت نمی شود. نه در پشت و نه در جلوی دستگاه که همین موضوع سبب شده بسیاری باور کنند احتمالا سنسور زیر نمایشگر جایگذاری شده.

 

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato