ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

مایکروسافت علامت تجاری Direct Reality را به ثبت رساند

روز گذشته مایکروسافت اعلام کرد که واقعیت مجازی بخشی از کنفرانس خبری اش در E3 2017 نخواهد بود. با این حال، چند روز پیش آن ها علامتی تجاری تحت عنوان «Direct Reality» ثبت کرده اند ...

محسن وفانژاد
نوشته شده توسط محسن وفانژاد | ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۰

روز گذشته مایکروسافت اعلام کرد که واقعیت مجازی بخشی از کنفرانس خبری اش در E3 2017 نخواهد بود. با این حال، چند روز پیش آن ها علامتی تجاری تحت عنوان «Direct Reality» ثبت کرده اند که با بازی های ویدیویی ارتباط مستقیمی دارد.

بر اساس این اسناد، Direct Reality یا واقعیت مستقیم ارتباط میان بازی های ویدیویی و اپلیکیشن های هولوگرافیک را برقرار می کند. هیچ مدرکی دال بر این وجود ندارد که آیا ارتباطی با هولولنز یا دستگاه های واقعیت ترکیبی وجود دارد یا خیر.

حتی بعید به نظر می رسد که چنین علامتی با کنسول ها ارتباط داشته باشد اما زمان بندی برای ثبت این نام (درست چند روز قبل از E3 2017) کمی مشکوک به نظر می رسد.

طی چند ماه گذشته، مایکروسافت دیوایس های واقعیت ترکیبی متعددی نظیر هولولنز و Windows Mixed Reality معرفی کرد تا همه بتوانند از تجربه این فناوری نو بهره ببرند. احتمالا واقعیت مستقیم هم یک هدست واقعیت مجازی ساده با نامی متفاوت باشد.

با همه این تفاسیر و ادعاهای مایکروسافت، باید دید که هفته آینده مایکروسافت در کنفرانس خود چه محصولاتی را در کنار اسکورپیو معرفی می کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی