آیا کمپانی آتاری مشغول ساخت یک کنسول بازی جدید است؟

آیا کمپانی آتاری مشغول ساخت یک کنسول بازی جدید است؟

در حالی که تا دو روز دیگر نخستین کنفرانس های نمایشگاه E3 به صورت رسمی برگزار می شوند و همه چشم ها به بازی های سونی، کنسول اسکورپیو مایکروسافت و برنامه های نینتندو برای کنسول سوییچ دوخته شده، کمپانی آتاری در حرکتی غیرقابل پیش بینی، تیزری رسمی معرفی کرده که به صورت مختصر، به کنسول به نام «Atari Box» اشاره می کند؛ محصولی که به گفته این کمپانی برای سال ها در دست ساخت بوده است.

در حال حاضر می توان گفت که دوران عظمت و شکوه آتاری به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان کنسول های خانگی به پایان رسیده است. مجموعه ای از تصمیمات تجاری و مالی غلط طی چند دهه اخیر هم سبب شده تا این سوال برایمان پیش بیاید که آتاری چه برنامه ای با سخت افزار جدید خود دارد.

تیزر آتاری، شکل و شمایل این کنسول جدید را به وضوح نشان نمی دهد، اما بدنه چوبی و پلاستیکی دستگاه از این موضوع حکایت دارد که احتمالاً باید منتظر نوعی مایکرو کنسول کلاسیک، مانند NES Classic نینتندو باشیم.

با این وجود، در وب سایت آتاری باکس صفحه ای به توسعه دهندگان اختصاص یافته که نشان می دهد احتمالاً این کنسول قادر به اجرای بازی های بیشتری نسبت به کاتالوگ عناوین رترو آتاری خواهد بود. در هر صورت، هنوز هیچ چیز به صورت رسمی تایید نشده و احتمالاً باید تا برگزاری نمایشگاه E3 2017 برای اطلاعات بیشتر منتظر باقی بمانیم. نظر شما چیست؟ آیا اگر چنین کنسولی با قیمت معقول معرفی شود حاضر به خریدش هستید؟

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato