تصویر رندر تازه گلکسی نوت 8؛ پرچمدار آتی سامسونگ در رنگ آبی مرجانی

تصویر رندر تازه گلکسی نوت 8؛ پرچمدار آتی سامسونگ در رنگ آبی مرجانی

هنوز تا زمان رونمایی و عرضه گلکسی نوت ۸ زمان نسبتاً طولانی باقی مانده اما با این وجود شایعات و رندرهای متعددی از تلفن همراه مذکور ما را احاطه کرده اند. در آخرین نمونه هم تصویر رندر و البته می توان گفت مشکوکی از پرچمدار آتی سامسونگ منتشر شده که اسمارت فون مورد بحث را در رنگ آبی مرجانی به تصویر کشیده است.

رندر مذکور به دلیل عدم حضور سنسور تشخیص اثر انگشت در پنل پشتی، کمی مشکوک به نظر می رسد

گفتنی است کمپانی کره ای برای نخستین بار رنگ آبی مرجانی را با گلکسی نوت ۷ در اختیار علاقه مندان قرار داد اما پس از مشکلات پیش آمده برای فلبت کمپانی کره ای، آنها تصمیم گرفتند تا گلکسی اس ۷ اج را با رنگ یاد شده راهی بازار رقابت کنند. البته اخیراً هم گزارش هایی منتشر شده که نشان می دهد سامسونگ به زودی خانواده گلکسی اس ۸ را در لباس آبی مرجانی عرضه می کند.

با این تفاسیر دور از انتظار نیست که پرچمدار آینده کره ای ها هم با رنگ ذکر شده روانه بازار شود. البته باید به این نکته هم اشاره کرد که تصویر رندر مورد بحث کمی شک برانگیز است چرا که در پنل پشتی دستگاه ردی از سنسور تشخیص اثر انگشت به چشم نمی خورد و این در حالی است که خبرهای اخیر حاکی از آن هستند که گلکسی نوت ۸ مجهز به حسگر یکپارچه با نمایشگر نیست.

ویجیاتو

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato