تقدیر شورای فناوری های الکتریکی سبز از ال جی در 2017 CES ASIA

تقدیر شورای فناوری های الکتریکی سبز از ال جی در 2017 CES ASIA

نمایشگاه بین المللی کالاهای الکترونیکی مصرفی آسیا که با نام CES Asia شناخته می شود در روزهای چهارشنبه هفدهم تا جمعه نوزدهم خرداد در شانگهای برگزار گردید.

شرکت ال جی یکی از حاضران در این رویداد بود که به خاطر نوآوری هایش در زنجیره تامین پایدار مورد تقدیر و ستایش قرار گرفت. در ادامه توجه شما را به متن بیانیه خبری رسمی این شرکت در همین رابطه جلب می کنیم.

شرکت ال‌جی برای نوآوری در زنجیره تامین پایدار توسط شورای فناوری‌ های الکتریکی سبز مورد تحسین واقع شد. جایزه Catalyst که به‌ تازگی در نمایشگاه Asia™  ۲۰۱۷ CES رونمایی شد، به خاطر نوآوری در طراحی، ساخت و استفاده از قطعات الکتریکی برای بهبود پایداری در سطح جهان اهدا می‌ شود.

ال‌جی با عنوان «تسریع اثرگذاری با توجه به مقیاس» در GEC 2017 برای تلویزیون‌ های OLED از سایر رقبا متمایز شد؛ تلویزیون‌ های پیشرفته‌ جدیدی که پایداری محیط‌زیستی را در خود نهادینه کرده‌اند.

در تلویزیون‌ های OLED ال‌ جی از مواد مضر و خام کمتری نسبت به تلویزیون‌های معمولی استفاده شده

تلویزیون‌ های OLED ال‌ جی توانستند به میزان قابل توجهی مواد مضر و خام خود را نسبت به تلویزیون‌های معمول کاهش دهند. همچنین این تلویزیون‌ ها از طراحی دوستدار محیط‌زیست ال‌ جی برای چرخه بازیافت و برنامه پیشرفته برای چرخه تامین پایدار بهره می‌ برند.

آقای Lee Choong-hak، معاونت اجرایی شرکت ال‌ جی در بخش برنامه‌ های مسئولیت اجتماعی می‌ گوید:

به‌عنوان بخشی از تلاش بی‌ وقفه ما برای افزایش ارزش مشتری، ال‌ جی تلاش می‌ کند محصولات خود را با ویژگی‌ های دوستدار محیط‌ زیست و کاهش تاثیر زیست‌ محیطی روی چرخه زندگی بسازد. تلویزیون‌های OLED ال‌ جی با در نظر گرفتن محیط‌ زیست طراحی شده‌ اند و به‌ عنوان مثالی خوب از استراتژی چرخه زندگی محسوب می‌ شوند. برای مثال در ساخت تلویزیون‌های OLED ال‌جی وزن کاهش پیدا کرده و از کابل‌ های بدون PVC و قطعات بدون BFR استفاده می‌ کند. پنل تلویزیون OLED به جای لامپ‌ های جیوه‌ای پس‌زمینه به‌وسیله پیکسل‌ ها نور ساطع می‌ کند. مواد اولیه نیز کاهش پیدا کرده‌ اند تا میزان بازیافت را افزایش دهند.

آقای Nancy Gillis، مدیرعامل شورای فناوری‌ های الکتریکی سبز می‌گوید:

اثرات منفی محیط‌ زیستی و اجتماعی زنجیره تامین‌ های پیچیده، یکی از بزرگترین چالش‌ های صنعت IT در این دوره است. ما به ال‌جی بابت نشان دادن راه برای حل این مشکل و پیشروی در زمینه زنجیره تامین پایدار و نوآوری تبریک می‌گوییم.

تلویزیون‌های OLED ال‌جی به گونه‌ ای ساخته شده‌ اند که کمترین تاثیر منفی روی محیط‌زیست را داشته باشند و در عین حال عملکرد بی‌ نظیری با وجود مشکی مطلق، کنتراست بی‌ نهایت، Ultra HD 4K و HDR در اختیار مشتری می‌ گذارند.

شرکت ال‌جی با کیفیت و اثرات زیست‌ محیطی محصولات در هر مرحله از چرخه زندگی آنها را بررسی می‌ کند و استراتژی خود برای کم کردن اثرات زیست‌محیطی اجرا می‌ کند. استراتژی خاصی که شامل عواملی از جمله نیروی انسانی، انرژی و مواد اولیه می‌ شود و بخش تحقیق و توسعه برای رفع مشکلات بر اساس آنها اقدام می‌کند.

به علاوه برنامه مدیریت جامع زنجیره تولید پایدار شرکت ال‌ جی، عملکرد زیست‌ محیطی را به‌ وسیله استفاده از فناوری‌ های سبز و دانش ال‌جی افزایش می‌ دهد.  این برنامه در بخش مدیریت پایداری مزیت رقابتی برای توزیع‌ کنندگان ال‌جی فراهم کرده و ریسک‌ های مدیریت زنجیره تامین و نحوه تنظیم نیازهای بازار را مشخص می‌ کند.

علاوه بر کسب عنوان «تسریع اثرگذاری با توجه به مقیاس» در GEC 2017، زنجیره تامین پایدار ال‌جی از طرف آژانس حفاظت از محیط‌زیست آمریکا با اهدای جایزه طلایی برتر در بخش مدیریت مواد الکترونیکی پایدار  EPA مورد تقدیر واقع شد. همچنین شرکت ال‌جی از طرف نهاد صنایع بازیافت مفتخر به کسب جایزه طراحی برای بازیافت ISRI به خاطر تلویزیون‌ های جدید سری OLED شد که نشان‌ دهنده چرخه قابلیت بازیافت در هر مرحله از چرخه زندگی محصول است.

جایزه Catalyst شورای فناوری‌های الکتریکی سبز به دنبال انگیزه دادن به نوآوری در طراحی، ساخت و استفاده از قطعات الکترونیکی برای بهبودی پایداری محصول است. نهاد GEC با به رسمیت شناختن پیشرفت‌ های دگرگون شده و قابل اندازه‌ گیری به دنبال تقویت افزایش نوآوری به‌وسیله زنجیره تامین است تا جامعه را به جهانی که در آن فقط قطعات الکترونیکی پایدار طراحی، ساخته و خریداری می‌شوند، هدایت کند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato