کوالکام مودم گیگابیتی X20 خود را در چیپست اسنپدراگون 845 به کار می گیرد

کوالکام مودم گیگابیتی X20 خود را در چیپست اسنپدراگون 845 به کار می گیرد

بر اساس پست یکی از کارمندان کوالکام در شبکه اجتماعی لینکدین، کمپانی مذکور قصد دارد مودم پر سرعت X20 خود را که از فناوری LTE گیگابیتی پشتیبانی می کند، در سیستم روی چیپ اسنپدراگون ۸۴۵ به کار گیرد.

همانطور که در اسکرین شات پست مورد بحث مشاهده می کنید، مهندس ارشد کوالکام به تلاش شرکت برای تجاری سازی «مودم X20» با کد «SDM845» اشاره کرده که این امر، احتمال حضور مودم گیگابیتی کوالکام را در چیپست اسنپدراگون ۸۴۵ به شدت تقویت می کند.

مودم X20 توانایی دستیابی به سرعت دانلود ۱.۲Gbps را دارد

X20 که سال گذشته از سوی کمپانی ساکن سن دیگو معرفی شده بود، یک مودم LTE با پشتیبانی از «Cat 18 DL» است که سرعت دانلودی برابر با ۱.۲ گیگابیت در ثانیه را فراهم می کند. لازم به ذکر است بسیاری از تولیدکنندگان پیش از این نمونه هایی از چیپ مورد بحث را برای توسعه محصولات خود دریافت کرده اند که حاکی از عرضه X20 در آینده نه چندان دور است.

مودم کوالکام مانند چیپست های جدید این شرکت با استفاده از فناوری ۱۰ نانومتری «FinFET» ساخته شده و علاوه بر سرعت بسیار بالای دانلود، قادر است با استفاده همزمان از دو باند ۲۰ مگاهرتزی، به سرعت آپلود ۱۵۰ مگابیت در ثانیه دست پیدا کند.

کمپانی کوالکام اعلام کرده که مودم X20 با توجه به نسل پنجم شبکه های مخابراتی طراحی شده و این شرکت، امیدوار است محصول جدیدش راه را برای بهره گیری از شبکه های ۵G هموارتر کند.

ویجیاتو

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato