نگاهی به طرح ویژه مشاوره و بروز رسانی موبایل های سامسونگ در ماه رمضان

نگاهی به طرح ویژه مشاوره و بروز رسانی موبایل های سامسونگ در ماه رمضان

همزمان با شروع ماه مبارک رمضان، سامسونگ ایران برای تمام موبایل های این برند طرح ویژه‌ ای در نظر گرفته است. در این طرح صاحبان موبایل های سامسونگ با حضور در مکان‌ های اعلام شده، به صورت رایگان از تعمیر و بروزرسانی سیستم‌ عامل دستگاه بهره‌مند می‌ شوند و در صورت نیاز مشاوره فنی دریافت خواهند کرد.

شرکت سامسونگ ایران خبر می دهد که این طرح فعلاً در دو پاساژ ارگ و کوروش تهران و در ماه رمضان اجرا می شود و یکی از خدمات ارائه شده در طرح ویژه، ارائه مشاوره به مراجعه‌ کنندگان است. بسیاری از افراد برای انتخاب مدلی خاص از میان موبایل های متنوع این شرکت مردد هستند. به همین دلیل قرار است تا همزمان با حضور تکنسین‌ ها، کارشناسان سامسونگ در محل حاضر شوند و به مراجعه‌کنندگان در پیدا کردن مدل دلخواه و مورد نیاز‌شان کمک کنند.

طرح ویژه سامسونگ فقط در تهران اجرا می شود

در این برنامه، یک تکنسین و یک مشاور مجرب در محل حاضر ‌شده و با بررسی تمامی جوانب سخت‌افزاری و نرم‌افزاری اسمارت فون های کاربران، اطلاعات لازم را در مورد دستگاه و مشکلات احتمالی آن به افراد ارائه می‌دهند. همچنین در صورت نیاز به بروزرسانی، تکنسین سامسونگ این کار را در همان زمان انجام می‌دهد. بروزرسانی سیستم‌ عامل به صورت رایگان یکی دیگر از جنبه‌های طرح مذکور است که در صورت نیاز و تمایل صاحب موبایل صورت می‌گیرد. در پایان هم به رسم یادبود شرکت در این طرح جدید، هدیه‌ای کوچک به مراجعه‌کنندگان اهدا می‌شود.

برای استفاده از خدمات این طرح تمامی کاربران موبایل های سامسونگ می‌توانند از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روزهای ماه رمضان به پاساژهای کوروش و ارگ تهران مراجعه کنند.طرح ویژه‌ای که طی ماه رمضان اجرا می شود، در ادامه برنامه‌های سامسونگ برای ارائه خدمات مدرن پس از فروش است که با هدف پشتیبانی ویژه از مشتریان ایرانی اجرا می‌ شود.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato