شاید ال جی پرچمدار بعدی خود را زودتر از حد انتظار معرفی کند

شاید ال جی پرچمدار بعدی خود را زودتر از حد انتظار معرفی کند

شرکت ال جی در چند سال گذشته با بهره گیری از تمام ایده های معمول و حتی غیر معمول تلاش کرده تا موبایل های پرچمداراش را در دل کاربران جا کند. تلاشی که تا امروز روی موفقیت به خود ندیده است. حال شنیده شده که این شرکت شاید موبایل G7 را زوتر از تمام پرچمداران ۲۰۱۸ روانه بازار سازد.

شاید فبلت V30 مرداد ماه روانه بازار شود

شرکت کره ای موبایل G6 را نیز چند ماه زودتر از رقیب هموطن خود عرضه کرده بود تا بتواند در نبود آن تا حد ممکن بفروشد، اما به نظر می رسد مدیران این شرکت قصد دارند زمان عرضه پرچمدار بعدی خود را باز هم نزدیک تر و مثلاً به ماه اول یا دوم سال آینده میلادی منتقل نمایند تا محصول جدیدشان بدون رقیب بتواند تا حد ممکن در بازار جولان دهد.

ظاهراً ال جی قصد دارد همین تاکتیک را در خصوص فبلت V30 نیز به کار ببندد و آن را در ماه آگوست امسال (مرداد ماه) -یک ماه زودتر از زمان عرضه V20 در سال ۲۰۱۶- راهی بازارهای مصرف نماید. بدین ترتیب این محصول فرصت بیشتری پیش از عرضه فبلت مورد انتظار سامسونگ خواهد داشت.

سخنگوی موبایل ساز کره ای از تایید یا رد این شایعه ها سر باز زده و اعلام نموده است که مقامات ارشد کمپانی هنوز در خصوص تاریخ عرضه پرچمداران بعدی تصمیمی نگرفته اند.

موبایل های سری G  شرکت ال جی گرچه در چند سال گذشته همواره یکی از بهترین های بازار بوده اند، اما چه در رقابت با بزرگان و چه در رقابت با رقبای ارزان قیمت خود از چین نتوانسته اند سهم قابل توجهی از بازار را به دست بیاورند.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato