ال جی قابلیت های جی 6 را از طریق ارائه آپدیت نرم افزاری گسترش می دهد

ال جی قابلیت های جی 6 را از طریق ارائه آپدیت نرم افزاری گسترش می دهد

همان طور که می دانید ال جی اواسط زمستان سال گذشته از موبایل پرچمدار جی ۶ (بررسی دیجیاتو) رونمایی کرد و از هفته دوم اردیبهشت ماه نیز امکان خرید این دستگاه در ایران برای علاقه مندان میسر شد. حال روابط عمومی این شرکت خبر از قابلیت های جدید این تلفن همراه می دهد که به زودی از طریق آپدیت در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

طبق اعلام ال جی، از ماه آینده توانایی‌های موبایل تحسین‌شده ‌جی ۶ با قابلیت‌های امنیتی جدید و کاربرپسند تر گسترش خواهد یافت. این قابلیت‌‌های جدید از جمله Face Print، مصرف باتری کمتر و اخطار برای پوشیده شدن لنز، از طریق آپدیت جدید روی جی ۶ عرضه می‌شوند.

امکان Face Print یک قابلیت امنیتی جدید است که توسط ال‌جی توسعه پیدا کرده و از فناوری‌های تشخیص چهره کنونی عملکرد بسیار بهتری دارد. با این قابلیت، کاربر می‌تواند تنها با گرفتن موبایل جی ۶ روبروی صورت خود و بدون نیاز به فشار دادن هیچ دکمه‌ای، قفل آن را باز کند. به‌محض اینکه دستگاه صورت شما را تشخیص دهد (معمولا کمتر از یک ثانیه) قفل آن باز می‌شود. دوربین موبایل فقط وقتی فعال می‌شود که دستگاه را روبروی صورت خود بگیرید. به خاطر همین هیچ مصرف باتری اضافه‌ای به خاطر این قابلیت به وجود نخواهد آمد.

ال جی جی ۶

امکان دیگر یعنی مصرف باتری کم، بر اساس معماری شش‌وجهی چیپست اسنپدارگون به‌ دست‌ آمده است. این چیپست مرکزی از قابلیت محیط مفهومی اجرایی (CHRE) استفاده می‌کند تا همواره اطلاعاتی از طریق سنسورها و اتصال به اینترنت (با کمترین میزان مصرف باتری) جمع‌آوری کرده و تجربه کاربری را از طریق نرم‌افزارهای مختلف بهبود بخشد.

قابلیت دیگر مربوط به مواقعی است که لنز دوربین با چیزی پوشیده می‌شود. این قابلیت از خراب شدن عکس‌ها به خاطر قرار گرفتن مانعی در نزدیک لنز جلوگیری می‌کند. لنز عریض موبایل G6 محدوده وسیعی را پوشش داده و به همین خاطر بعضی‌ اوقات انگشت عکاس‌ نیز در گوشه آن دیده می‌شود. این قابلیت زمانی که انگشت و یا شی خاصی نزدیک لنز دوربین قرار بگیرد، به کاربر هشدار داده و مانع از خراب شدن عکس می‌شود.

گفتنیست قابلیت های فوق به زودی از طریق آپدیت نرم افزاری در اختیار کاربران موبایل پرچمدار ال جی جی ۶ قرار خواهند گرفت.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato