نوکیا محصولات دیجیتالی جدیدی را برای پایش سلامت کاربران معرفی کرد

نوکیا محصولات دیجیتالی جدیدی را برای پایش سلامت کاربران معرفی کرد

اواخر سال ۱۳۹۵ خواندید که نوکیا قصد دارد محصولات شرکت ویتینگز (Withings) را با برند خودش عرضه کند. امروز این روند تغییر برند تکمیل شده و با گجت های جدیدی از سوی این کمپانی روبرو هستیم.

یکی از این دو محصول، ترازوی هوشمند Nokia Body است که به قیمت ۶۰ دلار به فروش می رسد، در حالی که محصول مشابه ویتینگز یعنی Withings Body به +Body تغییر نام داده است. ترازوی Body Cardio نیز با برند نوکیا همچنان به فروش خواهد رسید. نوکیا همچنین +BPM را به عنوان نسخه پریمیوم دستگاه سنجش فشار خون ویتینگز معرفی کرده که ۱۳۰ دلار قیمت دارد.

دستگاه های دیگر ویتینگز که برند نوکیا را پذیرفته اند، شامل گجت پایشگر فعالیت و خواب Go، ابزار سنجش کیفیت هوای Home، و دماسنج طبی هوشمند Thermo هستند. نوکیا همچنین اپلیکیشن Health Mate ویتینگز را به طور کامل متحول ساخته. این اپ به جمع آوری اطلاعات از دستگاه های مرتبط پرداخته و داده های مربوط به وزن، فعالیت جسمانی، خواب و فشار خون کاربر را تجزیه و تحلیل می نماید.

حال در این اپلیکیشن شاهد بهبود رابط کاربری، برنامه هشت هفته ای برای ارتقاء سلامت، ارائه محتوای اختصاصی برای هر فرد و پنج برنامه جدید به نام های Sleep Smarter / Better Body / Pregnancy Tracker / Healthier Heart / Leaderboard هستیم.

گفتنیست برخی از دستگاه های فوق همین حالا از سبد محصولات ویتینگز حذف شده و مابقی نیز به زودی به سرنوشتی مشابه دچار خواهند شد. به عنوان مثال ساعت هوشمند Steel HR از پاییز سال جاری وارد مجموعه گجت های نوکیا می شود. از این به بعد محصولات سلامتی نوکیا را می توان از این لینک خریداری کرد، ضمن اینکه برخی از آیتم ها از طریق فروشگاه های آنلاین معتبر از جمله آمازون نیز عرضه می شوند.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato