فروش صد هزار دستگاه مدل S در آمریکا؛ رکورد جدید تسلا در بازار خودروهای لوکس

فروش صد هزار دستگاه مدل S در آمریکا؛ رکورد جدید تسلا در بازار خودروهای لوکس

حتما پیش از این با چندنمونه از معیارهای طبقه بندی مردم دنیا آشنا شده اید، مثلا اینکه مردم از نظر فلان خصوصیت به چند دسته تقسیم میشوند و سایر موارد مشابه.

اما اجازه بدهید تا امروز شما را با معیار جدیدی آشنا کنیم، مردم یا به خودروهای برقی تسلا علاقه دارند یا بر ضد سیاست‌های ایلان ماسک هستند و هیچ علاقه ای به خودروهای تسلا ندارند؛ شما جزو کدام دسته اید؟

آیا به نظرتان خودروی برقی ارزش خرید ندارد؟ اگر جزو دسته دوم هستید ، بهتر است بدانید که بسیاری از مردم ایالات متحده، با کمال احترام، با شما هم عقیده نیستند.گواه این ادعا ، امار و ارقام استخراجی توسط رسانه هاست که با چاشنی کمی تخمین به صورت غیر رسمی نشان می دهد که فروش تسلا مدل اس در بازار امریکا از ۱۰۰هزار دستگاه عبور کرده است.

بر طبق اطلاعات INSIDEEVS شرکت تسلا موفق به فروش ۹۹،۹۳۲ عدد تسلا مدل اس EVS تا پایان ماه می سال جاری میلادی شده است؛ همچنین اگر ادعا کنیم که در هجده روز گذشته تسلا بیش از ۶۸ دستگاه مدل اس را به فروش رسانده است، سخنی به گزاف نگفته ایم؛ بنابراین به جرات میتوان ورود تسلا مدل S را به باشگاه صدهزارتایی ها خوشامد گفت.

مدل اس در سال ۲۰۱۷ تا پایان ماه می نزدیک به ۹۰۰۰ دستگاه فروش داشته است و این درحالیست که میزان فروش این خودرو در سال گذشته به رقم تقریبی ۲۸,۸۹۶ دستگاه رسید.
رسیدن به اینچنین فروش بالایی برای یک خودروی گرانقیمت صد هزار دلاری ، آن هم پس از شصت و پنج ماه از آغاز عرضه، یک پیروزی کامل به شمار می رود.


باید منتظر بمانیم و ببینیم تا خودروی جدید تسلا یعنی مدل۳ که در آینده وارد بازار خواهد شد، می تواند به یک چنین آمار فروشی دست یابد یا مدل اس برای تسلا حکم الهه فروش را پیدا خواهد کرد و لقب پرفروشترین تسلا را همچنان برای خود محفوظ نگاه می‌دارد؟

با این حال آنچه مسجل است اینکه آمار فروش تسلا مدل S به تنهایی از مجموع فروش مدل های لوکس اس کلاس مرسدس بنز، سری هفت ب ام و و A8 آئودی پیشی گرفته است و می توان این موفقیت را نقطه عطفی تاریخی در غلبه خودروهای برقی به خودروهای درون سوز دانست، رویدادی که در تاریخ صنعتی جهان ماندگار می شود.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato