ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

توقف توسعه ماژول های اینتل از شکست در برابر رزبری پای خبر می دهد

MinnowBoard 3 ماژول های کامپیوتری کوچک اینتل یعنی ادیسون، ژول و گالیله را به خاطر دارید؟ ZDNet گزارش می دهد شرکت سازنده تصمیم گرفته عرضه کیت توسعه برای این محصولات را متوقف نماید. در این ...

سینا گلستانه
نوشته شده توسط سینا گلستانه | ۴ تیر ۱۳۹۶ | ۱۸:۰۰

MinnowBoard 3 ماژول های کامپیوتری کوچک اینتل یعنی ادیسون، ژول و گالیله را به خاطر دارید؟ ZDNet گزارش می دهد شرکت سازنده تصمیم گرفته عرضه کیت توسعه برای این محصولات را متوقف نماید.

در این میان خبر از توقف توسعه برخی از مدل های عینک هوشمند Recon Jet هم به گوش می رسد که البته این یکی با توجه به مشکلات پیشین تعجب چندانی هم ندارد.

اما اینتل کامپیوتر گالیله را برای رقابت با رزبری پای توسعه داده بود، ادیسون محصولی با کیت توسعه در ابعاد یک کارت حافظه به حساب می آمد و ژول هم قوی ترین ماژول کامپیوتری این شرکت بود که سال گذشته معرفی شد.

هرچند اینتل دلیل توقف عرضه کیت توسعه این محصولات را اعلام نکرده است، اما به نظر می رسد شرکت آمریکایی با محصولات فعلی موفقیتی در مقابل رقبایی مثل رزبری پای کسب نکرده و قصد دارد با رونمایی از MinnowBoard 3 در آینده با قدرت بیشتری در این بازار ظاهر شود.

در پایان گفتنی است محصول ریز نقش دیگر این شرکت به نام Curie که یک ماژول کامپیوتری برای ابزارهای پوشیدنی به حساب می آید هم در بازار حاضر خواهد بود، چرا که این حوزه به اینترنت اشیاء مربوط می شود و با توجه به هرچه فراگیر تر شدن این فناوری نمی توان به سادگی از حضور در آن چشم پوشید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی