معرفی Ace File Manager؛ ابزار حرفه ای مدیریت فایل برای اندرویدی ها

معرفی Ace File Manager؛ ابزار حرفه ای مدیریت فایل برای اندرویدی ها

شنیده اید که می گویند وقت طلاست؟ برنامه های مدیریت فایل آمده اند تا تداعی کننده همین جمله باشند؛ دسترسی یک جا به بخش های مختلف تلفن های هوشمند و توانایی مدیریت فایل هایی که دارید طبیعتا باعث خواهد شد تا به ساده ترین راه ممکن بعضی کارهایتان را انجام دهید.

Ace File Manager را می توانیم یکی از همین اپلیکیشن های خوب بنامیم که با ویژگی های خوبش توانسته بین برنامه های فراوان مدیریت فایل، قد علم نموده و موفقیت هایی به دست می رسد. اگر خواهان آشنایی با یک اپلیکیشن حرفه ای در حوزه مدیریت فایل ها هستید، معرفی پیش رو را دست ندهید.

اولین نکته ای که هنگام استفاده ازAce File Manager متوجه آن می شوید، رابط کاربری زیبا و ساده ساخته استودیوی RadiumDev است. با وجود بعضی بخش های اضافی، توسعه دهنده از تمام فضاهای موجود به بهترین حالت ممکن استفاده نموده و شما برای دسترسی به قسمت هایی که احتیاج دارید، نیازمند کلیک های زیاد نیستید.

منوی اپلیکیشن به سه بخش تقسیم گشته است: Recent ،Category و Storage. قسمت Recent همانگونه که از اسمش می توانید حدس بزنید، تمام فایل هایی که اخیرا در موبایل ذخیره یا نصب کرده اید را نشان می دهد. خوشبختانه  اینجا اطلاعات لازم همانند تاریخ اضافه شدن به موبایل هم قابل مشاهده است.

از Recent که بگذریم به Category می رسیم، جایی که ضمن دسترسی به فایل ها در دسته بندی های مختلف [Images ،Apps یا نمونه های مشابه] به شما قابلیت آنالیز حافظه هم داده می شود؛ با تجزیه و تحلیل فضای استفاده شده اسمارت فون، قابلیت این را دارید تا ببینید که هر دسته چه فضایی از مموری را گرفته و یک مدیریت بهتر نسبت به فضا داشته باشید.

بخش سوم Storage نام دارد. اینجا حکم همان قسمت Explorer موبایل ها را داشته و به تمام فایل های حافظه حالا با یک چینش متفاوت رو به رو هستید. خوب این منوی اصلی، حالا نوبت به منوی فرعی [سه خط سمت چپ بالای صفحه] می رسد؛ جایی که خودش به دو قسمت مهم Library و Tools تقسیم شده است.

بخش Library همان قسمت دسته بندی Category است. انگار توسعه دهنده نخواسته که Tools تنها باشد و بنابراین شاهد این بخش هستیم. اما Tools که از مهمترین ویژگی های Ace File Manager به شمار می رود؛ در اینجا شما می توانید همانند یک برنامه فرستنده، فایل هایتان را برای بقیه دیوایس ها فرستاده یا روی برنامه هایتان قفل بذارید.

حرف هایمان را اینگونه به پایان می رسانیم که Ace File Manager با رابط کاربری زیبای خود و ویژگی های مختلفش یکی از بهترین برنامه های مدیریت فایل برای دستگاه های اندرویدی به شمار می رود. اگر خواهان چنین اپلیکیشنی هستید، بد نیست نیم نگاهی به ساخته استودیوی RadiumDev بیاندازید.

Ace File Manager
  • Ace File Manager
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • سازنده: RadiumDev
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۵.۳ مگابایت
دانلود

گوگل‌پلی


لینک کمکی

ویجیاتو

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato