آیا Uncharted: The Lost Legacy آخر خط خواهد بود؟

آیا Uncharted: The Lost Legacy آخر خط خواهد بود؟

نسخه چهارم سری آنچارتد قرار بود پایانی بر این عنوان انحصاری باشد اما نظر استودیو ناتی داگ تغییر کرد. احتمالاً نسخه پنجم با شخصیت دیگری دنبال خواهد شد و باید با نیتن دریک خداحافظی کنیم. این استودیو کالیفرنیایی گفت که نسخه پنجم ممکن است براساس بازی Uncharted: The Lost Legacy دنبال شود.

در مصاحبه ای که شان اسکایگ، نویسنده و کارگردان بازی The Lost Legacy، با سایت یوروگیمر انجام داده بود اطلاعات خوبی در این باره منتشر شد. از وی پرسیده شد که آیا بعد از اتفاقاتی که برای کلوئی فریز و نادین راس در بازی جدید آنچارتد رخ می دهد، دیگر شاهد نسخه شماره دار از این سری خواهیم بود یا خیر.

او توضیح داد که احتمال ساخت نسخه جدید بالا است و توضیح داد:

من نمی گویم که سرنوشت این سری به پایان رسیده. دنیای دزدان، بسیار بزرگ است. شخصیت های زیادی وجود دارند. حتی قبل از آنکه ما تصمیم به روایت داستان The Lost Legacy بگیریم، درباره شخصیت هایی چون سالیوان و کاتر نیز فکر کردیم که چگونه در کنار یک دیگر به ماجراجویی بپردازند.

ما فکر می کردیم که چه چیزی درست است، چه چیزی موجب درگیری می شود، چه چیزی برای مخاطب تازه و جذاب است و در نهایت این کلوئی بود که برنده شد. اینکه بگویم دنیای آنچارتد دیگر به آخر رسیده... من در این باره شک دارم.

او توضیح داد که ایده های بسیاری برای ادامه سری وجود دارد که می توان روی آن کار کرد:

درست است... ما خیلی تحقیق کردیم، و باید بگویم هر شخصیتی که در دنیای آنچارتد نقش ایفا می کند، پتانسیل خوبی برای داشتن یک داستان مستقل دارد. در نهایت از بین آن ها، کلوئی و نادین را انتخاب کردیم.

بازی Uncharted: The Lost Legacy اولین عنوانی بود که در کنفرانس سونی در نمایشگاه E3 امسال رونمایی شد که یک نسخه مستقل از داستان سری آنچارتد است و در تاریخ سی و یک ام شهریور سال جاری به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

 

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato