شرکت سونی درباره زمان انتشار پلی استیشن 5 توضیح می دهد

شرکت سونی درباره زمان انتشار پلی استیشن 5 توضیح می دهد

نزدیک به پنج سال از زمان انتشار پلی استیشن ۴ گذشته و زمزمه ساخت کنسول های نسل جدید کم کم شنیده می شود. سوال هایی که خبرنگاران از سران شرکت سونی در این باره می پرسند، می تواند کمک شایانی به دانستن زمان انتشار کنسول های نسل بعدی کند.

در مصاحبه ای که سایت آلمانی Golem.de با شاون لیدن، مدیرعامل منطقه آمریکای شمالی سونی انجام داد سوال هایی درباره ساخت بازی های انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ پرو پرسیده شد. شاون لیدن جواب داد: «این اتفاق هرگز نخواهد افتاد!»

بسیاری از مشتریان محصولات پلی استیشن نگران هستند که نسخه جدید کنسول ها نیز همانند صنعت اسمارت فون، در بازه های زمانی کوتاه اما با تفاوت اندک منتشر شوند. خوشبختانه چنین خبری نیست و همانند گذشته، هدف ساخت یک کنسول با معماری جدید در بازه های زمانی بلند است. لیدن توضیح می دهد:

با پلی استیشن ۴ پرو ما توانستیم این خلاقیت را در چرخه زندگی یک کنسول به وجود آوریم. نسخه پرو امکاناتی همچون رزولوشن ۴K و هدست های واقعیت مجازی در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. خریداران کنسول پلی استیشن ۴ معمولی به هیچ وجه ضرر نکرده اند؛ تمام بازی ها برای این کنسول عرضه شده و با کیفیتی کمی بالاتر روی نسخه پرو نیز اجرا می شود.

شاون لیدن توضیح داد که برای رونمایی از کنسول پلی استیشن ۵ باید مدت زمان زیادی منتظر بمانیم. البته برخی از تحلیلگران که کارنامه خوبی نیز در زمینه پیش بینی وقایع دارند، می گویند کنسول پلی استیشن ۵ قبل از اتمام سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه می شود.

هیچ خبری درباره کنسول جدید در کنفرانس E3 از طرف سونی منتشر نشده و سال قبل یک محصول تازه یعنی کنسول پلی استیشن ۴ پرو از طرف شرکت سونی رونمایی شد. این احتمال که نسخه جدید کنسول پلی استیشن تا قبل از اتمام سال ۲۰۱۸ به بازار بیاید بعید به نظر می رسد.

نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato