با این حلقه کوچک کارهای روزمره خود را ساده تر کنید

با این حلقه کوچک کارهای روزمره خود را ساده تر کنید

هدف نهایی از تولید هر گجتی ساده و سریع تر کردن انجام کارهاست، بنابراین اگر یک پوشیدنی کوچک همچون یک حلقه ساده بتواند ورود شما به اتومبیل یا باز کردن قفل لپ تاپ و حتی انجام خریدهای روزانه را آسان تر از قبل نماید، قطعاً ابزاری مفید به شمار خواهد آمد.

حلقه مذکور با نام «Token» نخستین محصول استارت آپی با همین نام است و وظیفه اصلی آن آسان تر کردن فرایند احراز هویت برای باز کردن قفل ها و موانع امنیتی خواهد بود. این پوشیدنی شامل یک سنسور اثر انگشت و یک حلقه فلزی می شود که ارتباط خود با سایر ابزارها را از طریق NFC یا بلوتوث برقرار می کند.

Token با مایکروسافت، Mastercard و Visa قرارداد همکاری امضا کرده است
در این شرایط کافیست تا Token را با خودرو، کلید هوشمند ورود منزل، لپ تاپ، موبایل یا سایر ابزارهای هوشمند خود جفت کنید و از آن پس بدون استفاده از کلید یا وارد کردن رمزهای عبور به راحتی از این دستگاه ها استفاده نمایید.

حلقه هوشمند مورد بحث در شش سایز مختلف تولید شده و باتری به کار رفته در آن تا شش هفته کاربر خود را همراهی خواهد کرد. علاوه بر قابلیت خواندن اثر انگشت کاربر، وجود سنسورهای حرکتی نیز باعث می شود تا کاربر بتواند با استفاده از حلقه Token برخی فرامین را از طریق ژست های حرکتی به سایر ابزارهای الکترونیک ارسال نماید.

در حال حاضر به لطف همکاری با مایکروسافت می توانید با استفاده از Token وارد حساب کاربری خود در ویندوز شوید. پشتیبانی دو سرویس Mastercard و Visa از محصول شرکت Token نیز امکان انجام خریدهای آسانتر برای کاربران را فراهم شده است، گرچه هنوز نمی توانید از آن برای انجام پرداخت های در سرویس های بسیار محبوب «اپل پی» و «اندروید پی» بهره ببرید.

پیش فروش حلقه Token با قیمت ۲۴۹ دلار آغاز شده است و نخستین سفارش ها در حدود ماه اکتبر (اواخر پاییز) به دست خریداران خواهد رسید.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato