انتشار تصاویری تازه از پرچمدار لومیا 960 که هیچوقت به بازار نیامد

مایکروسافت همواره در پی آن بوده تا به تولید اکوسیستم موبایل خاص خودش و سخت افزار مورد نیاز برای آن بپردازد. نخستین دستگاه های هوشمند این کمپانی، از نسخه شخصی سازی شده ویندوز بهره می بردند، اما مایکروسافت به دنبال گسترش ابعاد فعالیت خود بود و به همین جهت، قراردادی با نوکیا امضا کرد.

متاسفانه تجارت اسمارت فون مایکروسافت (و برنامه ریزی های کمپانی) در وضعیتی نابسامان به سر می برد. بنابر گزارش های اخیر، این کمپانی ردموندی هنوز به صورت تمام و کمال ویندوز فون را کنار نگذاشته، اما در عین حال شاهد عرضه هیچ موبایل هوشمند تازه ای هم نیستیم. یکی از موبایل های مایکروسافت که هیچوقت روشنایی روز را ندید، پرچمدار لومیا ۹۶۰ است که اخیراً تصاویر با کیفیتی از آن در فضای مجازی منتشر شده است.

از آن جایی که این تصاویر به نسخه آزمایشی تعلق دارند، نمایشگر روی دستگاه سوار نشده است. با این همه، می دانیم که لومیا ۹۶۰ باید با پردازنده اسنپدراگون ۸۲۰ کوالکام، نمایشگر Quad HD و دوربین اصلی ۲۰ مگاپیکسلی PureView به دست مشتریان می رسید.

بدنه آلومینیومی، می توانست جلوه ای زیبا به لومیا ۹۶۰ ببخشد و از طرف دیگر، تعبیه اسپیکرهای استریو در بخش جلویی دستگاه، طراحی آن را از پرچمدار قبلی لومیا ۹۵۰ متمایز می ساخت. در ادامه می توانید تصاویر انتشار یافته از این موبایل هوشمند ناکام را مشاهده کنید.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟