همه چیز درباره آیفون 13
با آپدیت جدید اینستاگرام می توانید به صورت تصویری و ویدیویی به استوری ها جواب بدهید

با آپدیت جدید اینستاگرام می توانید به صورت تصویری و ویدیویی به استوری ها جواب بدهید

با وجود اینکه استوری اینستاگرام یک کپی مستقیم از برنامه اسنپ چت به حساب می آید اما این قسمت حالا به یکی از محبوب ترین بخش های این اپلیکیشن اجتماعی تبدیل شده و گزارشات نشان می دهند که روزانه نزدیک به ۱۵۰ میلیون کاربر فعال دارد.

بنابراین با توجه به محبوبیت روز افزون بخش استوری، طبیعی است اینستاگرام با آپدیت های جدیدش نگاه ویژه ای به آن داشته باشد و اکنون با استناد به پست وبلاگ این برنامه بروزرسانی ۱۰.۲۹ اینستاگرام این امکان را به شما می دهد تا علاوه بر متن به صورت تصویری و ویدیویی هم بتوانید به استوری ها جواب بدهید.

برای این کار کافیست هنگام تماشای ویدیوها روی ایکون دوربین عکاسی پایین تصور کلیک کرده و با عکس یا فیلم پاسخگوی فالوورهای خود باشید. جالب اینجاست اینستاگرام برای کارایی بهتر این قسمت جدید، تمام ابزارهای عکاسی خودش را همانند استیکرها یا فیلترهای مختلف هم قرار داده تا بهترین نتیجه مطلوب را به دست بیاورید.

همچنین هنگام ریپلای استوری ها یک عکس شناور از آن نمایش داده می شود تا بدانید به کدام استوری جواب می دهید. این عکس قابلیت تغییر سایز را هم دارد. برای دسترسی به این بخش باید اینستاگرام خود را به ۱۰.۲۹ آپدیت کنید و همانند بقیه بروزرسانی های این اپلیکیشن، دسترسی به آن ممکن است چندین روز به طول بیانجامد.

ویجیاتو
نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato