تصاویر زنده منتسب به ماژول دوربین گلکسی نوت 8 و قاب محافظ آن منتشر شد [به روز رسانی شد]

تصاویر زنده منتسب به ماژول دوربین گلکسی نوت 8 و قاب محافظ آن منتشر شد [به روز رسانی شد]

امروز هم با جدیدترین اخبار گلکسی نوت ۸ در خدمت شما هستیم. یکی از کاربران فیسبوک به تازگی تصویری منتسب به چیدمان نهایی دوربین این فبلت را در کنار تصویر خبری و مطبوعاتی آن منتشر ساخته، که به نظر واقعی می رسند.

آنچه در این دو عکس دیده می شود، با تصاویر قبلی نیز کاملاً مطابقت دارد، یعنی ماژول دوربین دوگانه با چیدمان افقی، فلاش LED، حسگر ضربان قلب، و نهایتاً حسگر اثر انگشت که به همین ترتیب در کنار یکدیگر جای گرفته اند.

با توجه به این موضوع، ظاهراً سامسونگ نتوانسته حسگر اثر انگشت را درون نمایشگر تعبیه نماید، یا حداقل اینکه وقت کافی برای انجام آن در اختیار نداشته. البته هنوز نمی دانیم آیا اپل به چنین پیشرفتی رسیده، یا اینکه تمام شرکت ها این قابلیت سودمند را به پرچمداران سال بعدشان موکول می کنند.

در ادامه، تصاویری زنده منتسب به قاب محافظ گلکسی نوت ۸ نیز توسط یکی از کاربران توییتر منتشر شده که چیدمان پورت ها را نشان می دهد و خوشبختانه شاهد جایگاه جک ۳.۵ میلیمتری هدفون نیز هستیم، درگاهی کاربردی که سامسونگ هنوز تصمیم به حذف آن نگرفته.

حتی با وجود این تصاویر، باز هم احتمال می رود که ساختار دوربین دوگانه هنوز نهایی نشده و چیزی که در زمان رونمایی می بینیم با این عکس ها متفاوت باشد، اما حضور درگاه هدفون را می توان با اطمینان نسبی باور کرد، چون گلکسی اس ۸ و مدل پلاس آن هم از این پورت بهره می برند.

 

به روز رسانی:

امروز تصویر تازه ای از پنل جلویی گلکسی نوت ۸ منتشر شد که به دلیل خاموش بودن دستگاه، حاشیه های نمایشگر به سختی قابل رؤیت هستند:

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato