قیمت احتمالی میان رده های خانواده ال جی Q6 منتشر شد

قیمت احتمالی میان رده های خانواده ال جی Q6 منتشر شد

همانطور که دیروز در دیجیاتو خواندید، ال جی از خانواده میان رده های جدید خود تحت عنوان «Q6» پرده برداشت و با اعلام مشخصات فنی، زمان و مکان عرضه محصولات خود را نیز معین نمود.

البته شرکت مذکور در مراسم رونمایی، حرفی از قیمت اعضای خانواده Q6 به میان نیاورد اما امروز، اخبار تازه ای از کشور کره منتشر شده که به بهای احتمالی میان رده های ال جی اشاره دارد.

احتمالاً نسخه معمولی ۳۶۳ دلار و ورژن پلاس نیز ۴۳۴ دلار قیمت خواهند داشت

بر اساس گزارشات، نسخه معمولی Q6 قیمتی معادل ۴۱۸ هزار وون (۳۶۳ دلار) خواهد داشت که در مدل پلاس به ۴۹۹ هزار وون (۴۳۴ دلار) می رسد. در گزارش اخیر خبری از قیمت ورژن Q6a نبوده و لازم به ذکر است که ارقام مربوط به دو مدل دیگر نیز هنوز توسط کمپانی مورد تایید قرار نگرفته اند. همچنین باید در نظر داشت که قیمت ها با توجه به بازار هدف تعیین شده و ممکن است در کشورهای مختلف اندکی با یکدیگر تفاوت داشته باشند.

موبایل های Q6 ال جی از ماه آینده در بازارهای آسیایی عرضه خواهند شد و پس از آن، در آمریکا و اروپا هم قابل خریداری خواهند بود. محصولات جدید شرکت کره ای که به نوعی برادر کوچکتر «LG G6» هستند، همگی از بدنه آلومینیومی با گوشه های گرد و نمایشگرهای ۱۸:۹ بهره می برند.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato