بدترین شایعه ممکن در مورد آیفون 8 در تصاویر جدید به حقیقت پیوست

بدترین شایعه ممکن در مورد آیفون 8 در تصاویر جدید به حقیقت پیوست

هنوز مدت زمان زیادی تا رونمایی از آیفون های جدید باقی مانده و تقریبا همه جا سخن از آن است که در دهمین سالگرد عرضه آیفون، اپل قصد دارد چه موبایلی عرضه کند.

روزی نیست که تصویر جدیدی منتشر نشود یا جزئیاتی از زمان عرضه، قیمت و امکانات دستگاه نشنویم اما نگران کننده ترین و احتمالا بدترین اتفاق ممکن برای همه آن بوده که سنسور اثر انگشت به پشت دستگاه و زیر لوگوی اپل منتقل شود.

نمایشگر آیفون ۸ تمام قسمت جلویی را در بر گرفته و حاشیه دستگاه بسیار اندک است. گویا کوپرتینویی ها موفق نشده اند تا سنسور اثر انگشت را زیر نمایشگر جای دهند و بنابراین چاره ای نبوده جز انتقال آن به پنل پشتی.

آنچه در بالا می بینید، قالب آیفون ۸ است که کاربری در وبسایت چینی بایدو منتشر کرده و به سادگی نشان می دهد که جایگاه سنسور اثر انگشت حالا کجا است. به هر حال اگر قرار باشد دکمه هوم از جلوی دستگاه حذف شود تا جا برای نمایشگر باز شود و فناوری هم در حد گنجاندن سنسور زیر نمایشگر نباشد، به هر حال باید سنسور اثر انگشت را به جایی منتقل کرد.

از سوی دیگر گفته شده که قابلیت تشخیص چهره سه بعدی نیز بخشی از آیفون جدید نخواهد بود، بنابراین تاچ آی دی باید حتما وجود داشته باشد. به هر حال، این تصاویر جدید هستند و پیش از این هیچ عکسی چنین موضوعی را نمایش نمی داد. باید بیشتر منتظر بمانیم و ببینیم در روزهای بعدی چه تصاویر جدیدی منتشر می شود.

نظرات ۲۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato