با اعلام رسمی همکاری با اسنپ، زود فود به اسنپ فود تغییر نام داد

با اعلام رسمی همکاری با اسنپ، زود فود به اسنپ فود تغییر نام داد

شهروندان تهرانی چند هفته ای میشد که بنرهایی را در سطح شهر می دیدند که خبر از سرویسی جدید از اسنپ می داد. این تبلیغات حکایت ورود اسنپ به بازار خوردنی ها داشتند، اما به وضوح مشخص نمی کردند که این مجموعه، چه نقشه ای در سر دارد.

سرانجام امروز رسما مشخص شد که تبلیغات مذکور مربوط به برندی جدید به نام «اسنپ فود» است. اسنپ فود اما سرویس تازه ای به شمار نمی رود و در واقع همان زود فود است که از حالا به بعد می خواهد با نامی جدید به فعالیت خود ادامه دهد.

اسنپ و زود فود هر دو از شرکت های زیرمجموعه «گروه اینترنت ایران» هستند؛ این هولدینگ در کنار این دو نام، مجموعه هایی همچون بامیلو، پین تا پین و اسکانو را نیز در خانواده خود به همراه دارد.

بر اساس آنچه که در وبسایت زودفود آمده، تغییرات بدین شکل شرح داده شده است:

«شرکت‌های اسنپ و زودفود از چندین سال پیش در کنار هم و در قالب یک مجموعه منسجم به فعالیت پرداخته‌ و هردو از پیشروترین ارائه دهندگان خدمات آنلاین در ایران بوده‌اند. زودفود از امروز تصمیم گرفته است تا در راستای ایجاد هم افزایی در زمینه ارائه خدمات بهتر به کاربران هر دو اپلیکیشن با انتخاب نام اسنپ‌فود به کار خود ادامه دهد.»

هنوز مشخص نیست که ساز و کار اسنپ فود به چه شکل خواهد بود و دقیقا اضافه شدن نام اسنپ به این مجموعه قرار است چه تغییراتی را در پی داشته باشد. زود فود تا کنون پیشتاز کسب و کارهای سفارش آنلاین غذا به شمار می رفت و حالا باید منتظر ماند و دید که تغییرات جدید، چه تاثیری بر روی آینده آن در بازار خواهد داشت.

ویجیاتو

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato